top fight logo export web
Anderson Nemkov

Anderson: Nad Nemkovem jsem dominoval, odteď se považuji za nekorunovaného šampiona

Corey Anderson má smůlu, kvůli nešťastné srážce hlav byl jeho zápas vyhodnocen jako no contest, a proto se zatím nemohl stát šampionem.

K jeho duelu s mistrem polotěžké váhy Bellatoru Vadimem Nemkovem došlo během páteční noci a bohužel pro Overtimea, svoji poslední zápasnickou formu nemohl plně zužitkovat, neboť ve třetím kole došlo k nešťastné srážce hlav, po níž byl souboj přerušen.

„Tohle je pro mě ohromná smůla. Patnáct minut zápasu jsem dominoval, ale nakonec došlo k nechtěné a smolné události, kvůli které se ze mě stal nekorunovaný král,“ prohlásil dvaatřicetiletý bojovník.

„Všichni víte, že jsem nad Nemkovem dominoval. Nejenže jsem ho porazil, já ho doslova zlomil. No a teď to budu muset udělat znova,“ přiznává s vědomím, že ho v létě bude čekat odveta, ve které půjde vše hezky od znova.

To mimo jiné stihl potvrdit i Scott Coker, šéf Bellatoru. „Kvůli tomuto nešťastnému ukončení zápasu jej budeme muset zrealizovat ještě jednou. Uvidíme, jak se kluci stihnou zotavit. Vidinu máme na léto, přibližně za tři až čtyři měsíce odteď,“ plánuje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!