top fight logo export web
Fedor Emelianenko má nového soupeře v Bellatoru

Jakého soupeře si Fedor Emelianenko přeje pro konec kariéry?

Fedor Emelianenko se co nevidět rozloučí s profesionálním MMA a pověstí rukavice na hřebík. Ještě předtím se s fanoušky rozloučí v posledním fightu.

Organizace Bellatoru MMA už „Poslednímu císaři“ urgentně začala shánět soupeře. „Čas se krátí a věci se již tak dost natahovaly,“ znělo z proslulé americké asociace, jíž šéfuje zkušený promotér Scott Coker.

Fedor se naposledy objevil v nitru oktagonu 23. října loňského roku, když knokautoval Tima Johnsona. Touto výhrou se mu vrátilo sebevědomí a následně si řekl o pořádné sousto, kterého se drží dodnes.

„Budu k vám zcela upřímný. Fedor si do posledního zápasu kariéry přeje Ryana Badera. Ještě jsem o tom s Ryanem nemluvil, ale je těžké říct Fedorovi ne. Jako organizace tento krok zvažujeme, ovšem nic není dohodnuté,“ prozradil Coker.

Ngannou Coker Bellator

Ryan Bader je úřadujícím šampionem těžké váhy Bellatoru. V této kategorii v lednu roku 2019 porazil Emelianenka, jehož ještě v úvodu prvního kola nachytal předním hákem.

Emelianenko se jako pravý bojovník tuto porážku pokusí odčinit. Jak ale zaznělo, nic není vytesáno do kamene a nic není oficiálního. Předběžně načrtnuté plány bychom však měli.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.