top fight logo export web
Coker Prochazka

Procházka a nejlepší polotěžká váha světa? V Bellatoru mají jiný názor

Kam se hrabe „nějaký“ Jirka Procházka. Prezident Bellatoru je přesvědčený, že nejlepší zápasníky polotěžké váhy má pod svými křídly.

Ačkoliv tento názor může někomu připadat zcela irelevantní, prezident Scott Coker čas od času veřejnosti rád připomene, že se nejlepší zápasníci nemusí nutně nacházet zrovna v UFC.

Bellator, ač nebudí takovou pozornost, ale údajně platí přinejmenším stejně dobře, má ve svých řadách minimálně dvě hmotnostní divize, které jsou kvalitnější jak v UFC.

Bellator vs. Procházka

„Můžete se se mnou přít, jak jen chcete, ale pérovou a polotěžkou váhu máme vůbec nejkvalitnější na celém světě. A totéž jsem schopen tvrdit i o naší dámské pérové váze, “ prohlásil přibližně před měsícem prezident Bellatoru Scott Coker.

Dnes se hodně přitom mluví o Procházkovi, který tvořil dějiny minimálně toho českého MMA. V případě Cokera se ale o žádné vyložené vzrušení nejedná.

„Kdo je nejlepším zápasníkem polotěžké váhy na světě? To zjistíme, až se spolu střetnou Vadim Nemkov s Coreym Andersonem,“ napsal Coker k fotografii oznamující titulový zápas v Bellatoru.

Toto rýpnutí však přišlo cíleně a odkazovalo na to, že Procházkův úspěch v tom světovém měřítku nic neznamená, jelikož se ani s titulem v UFC za toho nejlepšího nemůže považovat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!