top fight logo export web
A.J. McKee bellator

„Nejlepší bojovník“ Bellatoru vysvětluje přesun do lehké váhy. Může za to srab Freire

A.J. McKee končí svou pouť v pérové váze, kterou si údajně již celou podmanil, a přesouvá se do váhy lehké.

Bylo to rozhodnutí, které viselo ve vzduchu delší dobu, nyní je však oficiální. Sedmadvacetiletý kalifornský bijec už brzo ve své kariéře nastartuje novou etapu, ve které se pokusí podmanit lehkou váhu. K tomuto kroku se rozhodl, co ho šampion Patricio Freire odmítl.

„Říkal jsem už delší dobu, že pro mě v pérové váze není místo, jsem na tuhle kategorii příliš těžký. Zůstal bych jen kvůli jedinému člověku – Patricio Freire. Ten ovšem ukázal, že se mě bojí, a tak zápas se mnou zamítl. Tím ale jen potvrdil to, co už stejně všichni vědí, já jsem nejlepší pérová váha světa a nejlepší bojovník Bellatoru,“ prohlásil McKee.

Tady se hodí připomenout, že McKee s Freirem již dvakrát bojoval. Poprvé jej porazil, a to celkem hravě (1. kolo gilotina choke), ve druhém ale prohrál na body (dle mnohých sporně). Trilogie v tomto případě nebyla.

„Je to ostuda, že člověk, který si říká Pitbull, se vlastně bojí kousat. Všichni vědí, že byl tlačen organizací a že mě vlastně neporazil. Více k tomu nemám co dodat,“ řekl americký bojovník, jemuž očividně sebevědomí vůbec nechybí.

„Proto tedy přecházím do lehké váhy. Koho mi dáte, toho vezmu a toho porazím. Doslova projdu naprosto každým a podmaním si novou divizi,“ plánuje McKee.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.