top fight logo export web
osovsky novotny zapas box

Bitva s Novotným bude! Osovský sehnal 750 tisíc, dluží je Home Creditu

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný nedávno oznámil, že je připraven naskočit do boxerského zápasu. Proti němu by se měl postavit stoupenec strany Svobodní Ivo Osovský a jak se zdá, duel dostává reálné kontury.

Novotný už měl několikrát na zápas zaděláno, vždy z něj však sešlo. Nyní, jak se zdá, se opravdu bude bojovat. Už 10. září by se měli oba aktéři představit na galavečeru v Jablonci nad Nisou. Ještě nedávno ale nebylo vše jisté.

Kontroverzní novinář a starosta pražské městské části si dal za podmínku, že za samotný box chce 750 tisíc. Osovský zkusil několik variant a když nepochodil, peníze si půjčil od Home Creditu.

„Jak jistě víte, vyzval jsem Pavla Novotného. Ten měl podmínku 750 tisíc, které jsem si nyní půjčil a musím je vrátit. Já slovo držím, po zápase ti je dám rovnou v ringu,“ začal Ivo na úvod videa.

„Je to ohromná částka, ale stojí to za to. Prosím všechny, aby mi pomohli ten dluh umořit,“ říká nadále a přikládá svůj bankovní účet. Ten však není transparentní.

Ani Novotný nezůstal potichu a vyjádřil se na adresu soupeře. Já jsem někdo, Osovský je nula. Trochu potrénuju a rozbiju mu držku. Ještě k tomu vydělám. Až zaplatíš, jdeme na to!“

Tak co? Dočkáme se zápasu Novotný vs. Osovský? Poslední brzdou by však mohlo být, že starosta bude chtít peníze předem.

Ivo Osovský už začal s tréninkem. Jak mu to jde? To se můžete podívat níže.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.