top fight logo export web
Osovsky Novotny

Osovský již šteluje zbraně na politika Novotného. Těmito údery mu plánuje urvat hlavu

Ivo Osovský slíbil, že za všechny slušné lidi rozbije panu poslanci Pavlu Novotnému za svou nevymáchanou hubu ciferník, což hodlá také splnit.

Zatím se sice neví, jakou částku z oněch požadovaných 750 tisíc se mu podařilo vybrat, ale už na sobě maká, jako by ten souboj byl oficiální.

Když se pornokrál Robert Rosenberg dozvěděl o tom, že se zde našel někdo, kdo chce starostovi Řeporyjí změnit vizáž, nabídl mu své služby. Výsledkem je tato vzájemná spolupráce, která je vidět na přiloženém videu.

Zmíněný duel by měl být na programu 3. září, kdy se koná tradiční turnaj zvaný Noc Bojovníků.

I když se momentálně hovoří o třech kolech na tři minuty, i to by mělo stačit k tomu, aby byla Novotnému natolik změněna fasáda, že se nějaký čas před fotografy neukáže.

„Naštěstí má tlučhuba dostatečné množství archivních fotografií. Protože s největší pravděpodobností se od 03.09.22 nebude moct dlouhou dobu ani ukazovat, natož se usmívat na fotografy,“ napsal nedávno Osovský na svém Facebooku.

Reakce starosty Řeporyjí

Pavel Novotný sice hlásil, že si poručil částku 750 tisíc hlavně proto, aby to měl jako odškodné za to, že si nechá „dát přes držku“, ale posléze otočil a na svém Twitteru naznačil, že naopak on bude tím, kdo bude rozdávat rány.

„Pan Osovský je jen koště a bezvýznamný člověk. To já jsem někdo, politik a známá osobnost, já mám cenu 1,25 milionu,“ napsal o sobě.

„Proto jsem Osovskému dal slevu na těch 750 tisíc. Podle mě z toho vybere maximálně takových 1 800 korun, ale pokud vybere všechno, tak mu velmi rád rozbiju držku!“ zmínil se.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.