top fight logo export web
tyson fury vyhra sazky

Bob Arum odhalil, jak se pokusí Furyho přesvědčit, aby ještě nechodil do důchodu

Furyho promotér Bob Arum se ještě nehodlá smířit s tou skutečností, že by jeho klient měl končit kariéru

Nikdo z nás není rád, pokud má vidět nejlepší těžkou váhu současnosti končit. Fight proti Dillianu Whyteovi ve Wembley měl být tím zcela posledním, což Gypsy King potvrdil i na tiskové konferenci.

„Už tady není nic víc, čeho bych mohl dosáhnout. Vyhrál jsem každý možný titul, jaký jsem jenom vyhrát mohl. Cítím, že je má mise úspěšně naplněna. Tohle bude skutečný konec Gypsyho Kinga,“ řekl.

„Dal jsem slovo své ženě. Celé dlouhé měsíce nejsem vůbec doma, pořád jen trénuji a nemám možnost sledovat růst svých dětí. To je věc, kterou hodlám nyní napravit. Nepotřebuji žádné peníze a ani žádného Joshuu, abych si cokoliv dokazoval,“ přidal.

Ale jak bylo řečeno, je tu stále ještě Bob Arum a další promotéři, kteří budou vehementně jednat, aby Furyho názor změnili.

„Poslouchejte. Tyson jednal pod náporem emocí. Chápu, že si nemá co dokazovat, ale pevně věřím, že ani on sám nebude mít klid, dokud nebude držet všechny pásy těžké váhy současně,“ myslí si Arum, vrchní šéf stáje Top Rank.

„Nebudu na Tysona nijak tlačit, ale představím mu možnosti, za jakých by k té sjednocující bitvě mohlo dojít. On vs. Joshua nebo Usyk je zápas, který všichni chtějí vidět. Tohle je fight o historický odkaz. Přesně ten odkaz, který i Tyson chce naplnit. A dokud se oficiálně nevzdá svého pásu WBC, bude zde šance, že se stále může vrátit,“ podotkl pro BBC.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.