top fight logo export web
Mike Tyson napadeni 1

Bojová elita reaguje na lekci, kterou Mike Tyson uštědřil dotěrnému fanouškovi

„Týpek dostal, co si zasloužil!“ shoduje se naprostá většina lidí z profesionální bojové branže.

Poklidnou středeční noc vyrušila nic nečekaná zpráva ohledně útoku, k němuž došlo v letadle během jednoho z rutinních letů ze San Francisca na Floridu.

Čirou náhodou na palubě seděl i Mike Tyson, celosvětový fenomén z těžké váhy boxu, jehož přítomnosti se nemohl nabažit jeden velice otravný fanoušek.

Ten nejprve boxerskou legendu požádal o selfie, ale poté rozjel tak hlasitý, provokativní a dlouhý monolog, který vytrhl Tysona ze sedačky.

mike tyson kour

Do akce následně přišly železné pěsti kdysi nejmladšího těžkotonážního šampiona, jenž provokujícího mladíka konečně umlčel.

Video z jeho útoku ale uniklo na internet, takže ho každý viděl a každý tedy měl i možnost tuto reakci posoudit dle svého. Jak se například vyjádřila světová bojová elita?

Reakce bojovníků

Ben Rothwell: „Svět potřebuje více Mike Tysonů.“

Josh Barnett: „Jen lehké pobouchání za to, že se chováte jak bezohledný, otravný ču*ák! Tyson mu mohl vážně ublížit, kdyby chtěl… Doufejme, že si ten kluk uvědomí, jak se má chovat na veřejnosti. Dle mého z toho vyvázl ještě dobře!“

Jimi Manuwa: „Zajímalo by mě, jestli po tomhle bude Mike nějak stíhán. Doufám, že ne.“

Paul Redmond: „Co si proboha ten kluk myslel, když provokoval jednoho z nejděsivějších mužů planety? Pokud svou provokací překročíte hranici, počítejte s reakcí.“

Thiago Moises: „Problémem dnešní doby je, že si spousta lidí myslí, že mohou udělat cokoliv, aniž by za to dostali ránu do ksichtu.“

James Vick: „Týpek dostal přesně to, co si zasloužil.“

Jessica Eye: „Nemůžete si znepřátelit člověka, zvláště bojovníka, a pak se divit, když takto zareaguje.“

Nik Lentz: „Tenhle odporný zm*d několikrát verbálně urazil Tysona a nakonec dostal nakládačku. Přesně takhle by to mělo být. Nasrat na toho týpka. Může být rád, že schytal jen pár ran.“

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.