top fight logo export web
Kirill Tereshin pepek namornik

Brutální KO! Ruský Pepek námořník si vyskakoval už na staredownu, pak počítal ovečky

Svaly napíchané syntholem a sebevědomí, že by ho mohlo krájet. Takto si ruský „Pepek námořník“ vykročil proti soupeři, od kterého dostal KO už na staredownu.

Kirill Tereshin je známou osobností, která se už nějaký čas ochomýtá kolem bojových sportů. Bohužel ovšem neproslula svými výkony, nýbrž vzhledem, jehož dominantou jsou vskutku netradičně napěchované svaly.

Nejedná se však o žádný přírodní úkaz, ale o syntholový olej, který si Kirill dokonce sám dělal doma. A když si napumpoval obě paže, začal se jimi chlubit, že brzy na svých sociálních sítích získal desítky tisíc followerů.

Přesun do bojových sportů

Velké paže indikují velkou sílu, což si sám Tereshin pochopitelně také začal mylně myslet, a proto se přesunul do MMA klece.

Jeho první zápas si pamatují asi všichni, jelikož v něm jasně prohrál, a ani v tom dalším si nevedl o dost lépe. Jeho nečekaný výpad ocenil soupeř slamem, jenž končil nárazem hlavy o zem. Tzv. „Pepek námořník“ dostal evidentní KO už při staredownu.

Hrozba z amputace paží

Každý příběh má ovšem nějakou svou temnou stránku. Protože to ruský mladík se svými pokusy přehnal, skončil v nemocnici, kde mu sdělili, že pokud jeho ruce nebudou operovány, hrozí mu až amputace.

Jeden zákrok má Tereshin už za sebou, ale nedá se říct, že by na druhý nějak pospíchal. Ví totiž, že tyto „svaly“ jsou základem jeho internetové popularity, a kdyby se jich kompletně zbavil, patrně by o followery i přišel.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.