top fight logo export web
conor mcgregor canelo alvarez

Canelo Alvarez odpověděl na McGregorovu bojovou výzvu

Conor McGregor opět vystrkuje růžky a až mu to situace dovolí, vydá se znova mezi šestnáct provazů.

Zde je aktuálně největším lákadlem boxer Saul „Canelo“ Alvarez, který je dle proslulého pound-for-pound žebříčku považován za světovou jedničku. Není tedy divu, že zájem o zápas s ní mají v podstatě všichni, včetně irského bouřliváka Conora McGregora.

Conor McGregor vs. Saul „Canelo“ Alvarez

„Samozřejmě. Box je místem, kam se po konci MMA opět vydám,“ reagoval před časem McGregor na dotaz svých fanoušků. „Canelo je ten vyvolený. Obdivuji ho, jsem velkým fanouškem jeho práce. Jednoho dne, doufám, se setkáme v ringu,“ vyjádřil své přání.

Trvalo to sice nějakou dobu, ale konečně se toto přání dostalo až k samotnému Canelovi. Přednesl mu jej reportér z kanálu BT Sport Boxing a rovnou se hvězdného boxera zeptal, zdali by ho zápas s Conorem vůbec lákal. Reakce přišla s obřím úsměvem na tváři.

„Ó můj Bože, ať to ani nezkouší!“ smál se Alvarez. Každopádně tuto možnost úplně nezamítl. „Pokud Conor porazí nějaké velké jméno, aby to dávalo smysl, pak proč ne. Ale to by byl moc velký zázrak.“

conor mcgregor 2
Conor McGregor

Jak Canelo pronesl už dříve, nyní se hodlá soustředit na ty zápasy, které jsou s ohledem na jeho historický odkaz nejvíce důležité. Mezi ně se řadí například odveta s Dmitry Bivolem v polotěžké váze. Na případné zábavné fighty prý bude mít čas až na konci kariéry.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!