top fight logo export web
Clash of The Stars zapasy turnaje

Výhledově bychom rádi do O2, zní z Clash of the Stars. Zápasů celebrit má jenom přibývat

Organizace Clash of the Stars má velké ambice a věří, že díky své pozornosti je dokáže naplnit.

Pokud se vyžíváte v soubojích známých osobností, influencerů, hvězd z YouTube, Instagramu či TikToku, pak je Clash of the Stars tou pravou organizací pro vás. Právě zde se konají tyto podle mnohých kontroverzní zápasy, které ovšem dokáží budit zájem. A to se projevilo již během prvního turnaje, jenž se uskutečnil 22. ledna.

„První turnaj byl úspěch, my jsme spokojeni. Technicky se povedlo všechno relativně dobře. Samozřejmě, že je co vylepšovat. Každý jeden aspekt galavečera bude příště lepší, ale jsme spokojeni, že jsme to vůbec dali do kupy. Jednalo se o naši první akci a bylo důležité, aby se povedla. Ohlasy jsou vesměs pozitivní. Každý si ale najde něco, co kritizuje. Nicméně jsme spokojení, rezonuje to po celém internetu, z čehož jsme nadšení a těšíme se na další turnaj,“ pochlubil se v rozhovoru pro deník Sport zápasník i promotér v jedné osobě Tomáš Linh Le Sy.

Další akce by se měla uskutečnit v červnu a zjevně zde uvidíme i známá jména. „Zatím nejsme napevno dohodnuti. Všichni účastníci prvního turnaje chtějí trénovat a zápasit dál, což mě hrozně těší, protože s některými z nich bychom spolupracovali rádi. Ale… Budeme tam mít určitě i kontroverzní lidi. Na tom to bude i nadále, nechci říct postavené, ale bude to jeden z aspektů, který bude tvořit náš projekt… Chceme tam mít klasické celebrity, ale kontroverzní lidi tam budou určitě taky,“ promluvil o tom, co by mělo opět budit zájem.

Cílem konání by mělo být hlavní město. „Červnová akce se odehraje v Praze. Pokud to bude s ohledem na protiepidemické opatření možné, tak s diváky. Chceme to mít v hale s dvěma a půl až třemi tisíci lidmi. Nechceme si hned ukousnout příliš velký krajíc chleba. Ale výhledově bychom velice rádi udělali i akci v O2 areně. To je náš cíl,“ uvedl v deníku Sport Le Sy.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.