Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
vemola marpo duplex
vemola marpo duplex

Čím víc do mě bude Marpo rýt, tím více mu za to pak ublížím, slibuje Terminátor

Karlos Vémola a rapper Marpo mají za sebou další setkání tváří v tvář, tentokrát k sobě ale už tak něžní nebyli.

Protože nyní český Terminátor podstupuje jednu operaci za druhou, byl jeho původní termín boxerského souboje s Marpem odložen až na 26. února nového roku. O to více však mají oba borci času na to, aby se tomu druhému mohli dostat pod kůži a případně ho tak i rozhodit.

Karlos chce tímto zápasem dokázat, že ani jeho postoj není nikterak špatný. A že na svém kontě nemá čisté KO? Z toho si jeho protivník může zatím dělat legraci, ale co nevidět toho prý bude litovat.

„Marpo si nevybral správného soupeře. Já jsem tvrdej dříč a jdu si pro vítězství. Třicet let dělám bojové sporty a stejně tak dlouho čekám na své první KO. Ještě jsem nikoho v postoji nevypl, Marpo bude první,“ přislíbil Terminátor s tím, že rozhodně v této bitvě nebude taktizovat a vyčkávat na verdikt bodových rozhodčích.

Český hudebník Otakar Petřina má ovšem svou hlavu a ke Karlosovi vysílá další střely, jimiž se ho snaží znejistit. „Mám devět zápasů v muaythai, šest výher, tři na KO. Já jsem teda 30 let na KO čekat nemusel. Chci si sáhnout na dno sil a ukázat, jak řekl Karlos, že ‚zpěvák‘ porazí jedničku bojovejch sportů u nás. Což bude Karlosův konec,“ předpověděl muzikant, kterému předzápasový trashtalk rozhodně také není cizí.

Vémola si ale podobné výstřely bere víc osobně. Každá takováto urážka jej prý motivuje k naprosté demolici. Marpovi se daří mě zdravě nasí*at dlouho před zápasem. Jak jsem vysledoval jeho personalitu, on nebude sedět v koutě. Bude do mě rejt čím dál tím víc, to mu ale nebude pomáhat. Bude mě to jen motivovat k tomu, abych mu tam šel víc ublížit,“ odpověděl Terminátor ve vysílání deníku Sport.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin