top fight logo export web
vemola box marpo kritika

Další člen Marpova týmu rozjel silnou kritiku jak na Karlose Vémolu, tak i celý OKTAGON cirkus

Nepovedený hlavní zápas, chyba rozhodčího, ostudný přístup ze strany organizace a úplně ze všeho nejhorší to, že se Karlos zcela vykašlal na box a převedl své válení z klece i do ringu.

S tímto shrnutím, z něhož viditelně sálaly emoce, přišel další člen Marpova týmu Michal Rukavička. I on, obdobně jako jeho kolega Ladislav Kutil, toho měl hodně co na srdci. Své emoce shrnul do několika bodů, které si zde postupně uvedeme.

– Zápas nám bohužel nevyšel podle našich plánů a skončilo to blamáží.

– Výsledek není podle našeho pohledu korektní, ale tak to je.

– Organizace OKTAGON MMA a jejich zákulisní přístup k nám – to nebudu veřejně ventilovat. Ego hlavního principála Cirkusu OKTAGON se sem bohužel nevejde.

– Připravovali jsme se soustavně na BOXERSKÝ ZÁPAS, nikoli na wrestling ve stoje, a to jak technicky, tak i fyzicky, vše bylo nachystané. Proto jsme krom boxu pracovali na silové vytrvalosti, chtěli jsme to potom rozbalit.

– Věděli jsme, že KTV měl drastické shazování a že jeho intenzita úderů půjde výrazně dolů, tak jsme ho chtěli nechat vystřílet kapslíky, protože nic nenatrefoval, a vyčkávali jsme na kola 4-6… Tam to ale bylo utnuto… BOX je o taktice, a i obrana je technika zápasu.

– Ano, uznávám, Oťas nebyl tak aktivní, jak jsme chtěli, ale ono to jinak nešlo, když se na vás valí 100kilový KAREL, co poprvé použil hlavu, ale na hlavu, takže byl Oťas v provazech díky řadě faulů, které do boxu vůbec nepatří. KTV byl tři kola napomínán, nikoli však bodově srážen.

– Na BOX tedy nedošlo, bohužel nás k tomu KTV vůbec nepustil, a jak sám řekl veřejně na tiskovce, snad jste si nemysleli, že s boxerem budu boxovat…

– Myslím, že si všichni v ČR v exhibičním a hlavním zápase zasloužili vidět rozklíčování taktik obou týmů a porovnání reality.

– Zápas ve stoji, na který KTV Marpa vyzval, vlastně ani KTV nedovolil, takže pointa, že dokáže všem, že se naučí zaboxovat, nevyšla. KTV porazil neboxem nezápasníka v boxu, aby všem dokázal, že umí BOX.

– Marpo nemá krom boulí na hlavě (z těch desek na hlavu), prokousnutého rtu a třech obtisků na koulích (3x faul pod pás) jediný šrám.

– Tak moc jsme se těšili a tvrdě za celý TEAM MARPO makali, dali tomu vše a chtěli ukázat BOX až do konce zápasu, ale nedalo se…

– Doufám, že ke konci roku, již pod jinou organizací, ukážeme, že MARPO mezi provazy gentlemanského sportu patří. Přesto všechno respektujeme KTV i veškeré negativní názory na naše vystoupení.

Na závěr patřilo i vřelé poděkování všem, co za tímto týmem stojí. Marpo se své umění koncem roku pokusí předvést v jiném zápase, tentokrát proti slovenské legendě Iljovi Škonrdičovi. S ním se však střetne už pod hlavičkou RFA.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.