top fight logo export web
Deontay Wilder

Deontay Wilder uvedl, kdo je jeho vysněný soupeř

Vracející se Deontay Wilder si pro další část své kariéry vytyčil nový cíl. Takový, který z něho stále může ještě udělat jedničku těžké váhy boxu.

Bronzový Bombardér má na 15. října domluvený zápas s Robertem Heleniusem. Podaří-li se mu uspět, dostane se do semifinále turnaje, který vymyslel sám prezident federace WBC Mauricio Sulaiman. Připomeneme, že prvním semifinalistou je Andy Ruiz, který nedávno přemohl King Kong Luise Ortize.

V samotném finále bude na celkového vítěze čekat boj o titul se šampionem Tysonem Furym. To znamená, že pokud si Deontay nyní na konto připíše dvě výhry v řadě (první nad Heleniusem a druhou nad Ruizem), dočká se proti svému britskému sokovi čtvrté šance. A právě po ní nejvíce prahne.

deontay wilder
Deontay Wilder

„Nerad to přiznávám, protože toho člověka nemám rád, ale pouze výhra nad Furym pro mě má nějaký význam. On a já jsme dvě nejlepší těžké váhy světa, dokážeme porazit každého. Protože jsem s ním ale prohrál, proto je pro mou kariéru a můj odkaz důležité, abych to napravil,“ pronesl Wilder v interview pro Sky Sports.

„Dokud Fury oficiálně neodejde do důchodu, nebude pro mě mít žádný jiný soupeř větší smysl. Žádný Usyk, ani Joshua. Věřím ovšem tomu, že pokud vyhraju své nadcházející dva zápasy a Fury nebude v důchodu, tak k tomu čtvrtému souboji dojde,“ poznamenal bývalý šampion federace WBC.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!