top fight logo export web
tyson fury joshua box

Tyson Fury se jde nechat dobrovolně seřezat, zní posměšky z Joshuova týmu

Tým Anthonyho Joshuy se nestačí divit, že jim Fury nabídl smlouvu k zápasu… „Takhle si dobrovolně říct o nakládačku,“ smějí se.

Patrně se bude jednat o nějakou formu trashtalku, jejímž cílem je snížit Fuymu sebevědomí. Jak jinak si můžeme vysvětlit, že by si Joshua v současné situaci po dvou prohrách v řadě mohl vyskakovat na aktuálně papírově nejsilnějšího boxera planety?

Joshuův manažer Eddie Hearn pro DAZN Boxing potvrdil, že je zápas proti Furymu z dobrých 90 % hotov. Zbylých deset procent si nechává na nějaké detaily ve smlouvě, které ovšem k úspěšné realizaci této bitvy nemají nijak bránit. Přesuňme se tedy k samotné predikci. Co máme očekávat?

tyson fury box zapas prosinec

„Uvidíme prvotřídní fight dvou zkušených těžkotonážních boxerů, kteří si navzájem vůbec nic nedarují. Tyson je konečně soupeř, na kterém se Anthony může naplno projevit. Je to zápas, ve kterém může ukázat své kvality a umlčet kritiky, co o něm začali pochybovat,“ pronesl Eddie Hearn v první části rozhovoru.

Ta druhá byla však mnohem peprnější. „Musím smeknout klobouk před Tysonem. Vůbec jsme netušili, že nám tuhle šanci nabídne. Víte, takhle si říct o jasnou porážku, to chce vážně koule,“ usmíval se vrchní šéf stáje Matchroom Boxing a zároveň oficiální zástupce Joshuy.

„Pamatujete si má slova? Vždy jsem říkal, že až na tento zápas dojde, tak Anthony Tysona porazí. Je to prostě vnitřní cítění. Styly dělají zápasy a tohle nám bude hezky hrát do karet. Těším se!“ dodal Hearn.