top fight logo export web
Dillian Whyte bude mít další zápas v boxu

Dillian Whyte vysvětlil, proč se neúčastní žádných tiskových konferencí ani mediálních povinností

Už tento víkend ho bude čekat zápas proti Tysonovi Furymu, ale před ním si neplní žádné mediální povinnosti, ačkoliv skrze internet vede silné řeči.

Dillian Whyte je zvláštním případem, který se tu dost možná ještě neobjevil. Podobně jako Deontay Wilder, ani tato britská těžká váha se nechce před duelem s Furym jakkoliv nechat rozptylovat, a proto opomíjí všechny své mediální povinnosti. I když jí to smlouva nařizuje…

Dillian Whyte a média

„Co mi je po nějaké smlouvě a nějakých mediálních věcech. Já si prostě tuhle válku vedu vlastním způsobem. Nehodlám Tysona na nějaké tiskovce poslouchat a sledovat přitom, jak mu roste ego,“ vysvětlil Whyte.

„Vše, co potřebuju Tysonovi říct, mu řeknu až v ringu. Před kamerami se totiž tváří jako hrdina, oddává se trashtalku a snaží se vám dostat do hlavy, této šarády se prostě já nehodlám účastnit. Proto k tomu boji přistupuju tak, jak sám uznám za vhodné,“ podotýká.

Fury Whyte Wilder

Čas se přitom neúprosně krátí a už tuto sobotu v noci budeme vědět, kdo zůstane regulérním šampionem těžké váhy federace WBC.

Tyson Fury ve své profesionální kariéře ještě nenašel přemožitele a momentálně on a Oleksandr Usyk zůstávají jedinými dvěma elitními těžkotonážními borci, kteří ještě neprohráli. I proto je fanoušci, promotéři a organizace tlačí do vzájemné sjednocující bitvy, které se ale bohužel s ohledem na okolnosti už nemusíme dočkat. Fury totiž řekl, že po duelu s Whytem pověsí rukavice na hřebík…

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.