top fight logo export web
Floyd Mayweather turnaj

Floyd Mayweather, Anderson Silva a Badou Jack budou zápasit na stejném boxerském turnaji

Floyd Mayweather se chystá na svou další boxerskou exhibici. Potvrdil jak jméno soupeře, tak i místo konání.

Naposledy jsme ho mohli vidět při boxerské show s Loganem Paulem, která došla až na body, kde se Floyd mohl radovat z jednoznačné výhry. Protože šlo ovšem o exhibici, tento výsledek se maximálně zapsal tak do naší paměti, nikoliv do žádných oficiálních tabulek.

Na podobném zábavním trendu hodlá Floyd pokračovat. Momentálně se chystá okusit horké ovzduší Spojených arabských emirátů, kde ho 14. května bude čekat zápas s Donem Moorem. To je neporažený dvaačtyřicetiletý boxer, který svou profesionální kariéru ukončil v roce 2016. Teď ovšem dostal lukrativní příležitost k návratu do ringu.

Floyd Mayweather Anderson Silva Badou Jack

Jelikož opět půjde spíše o show pro diváky, bude tomu odpovídat i složení bojové karty. Na té se má kromě Mayweathera objevit i slavný UFC veterán Anderson Silva, který si stále poměrně nedávno připsal na konto velmi cennou výhru nad Julio Cesarem Chavezem Jr, kterého přemohl na body. Tentokrát by mu měl tanečního parťáka dělat Bruno Machado.

Součástí velkolepého představení má být i osmatřicetiletý gambijsko-švédský bývalý mistr světa ve dvou váhových kategoriích Badou Jack.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.