top fight logo export web
Floyd Mayweather vs. Logan Paul, podrobnosti a video

Floyd Mayweather vs. Logan Paul, podrobnosti, fight card, video

První zmínka o tom, že by legenda boxu Floyd Mayweather sdílela jeden ring s Youtuberem Loganem Paulem, zněla všem fanouškům bojových sportů jako naprostá utopie.

Vše se ale změnilo ve chvíli, kdy Loganův bratr Jack uzemnil bývalého šampiona Bellatoru. Ben Askern nastoupil nepřipravený a v naprosto tragické kondici. Na vážení vypadal jako dítě jedoucí na odtučňovací tábor a k zemi se poroučel za necelé dvě minuty.

I přes tyto okolnosti byla Jackova výhra prvotřídní senzací a výzvy od bojovníků pro oba kontroverzní baviče se začaly rojit jako houby po dešti.

Důvod je jasný. Askern si vydělal za dvouminutovou ostudu jako za tři zápasy v UFC a počet prodaných PPV atakoval jeden a půl milionu! Pokud někdo na světě slyší na podobná čísla a je schopný je posunout ještě o level výše, je to právě Floyd Money Mayweather.

Netrvalo dlouho a zápas dostal konkrétní místo i datum, Hard Rock stadium v Miami, 6. června 2021. Celou událost doplní souboj o titul WBA v těžké váze mezi Jeanem Pascalem a Badou Jackem. Ze známých osobností se v ringu představí například hvězda NFL Chad Johnson a někteří další jsou v jednání.

Logan Paul box prohra

Co se týče aktérů hlavního zápasu, jejich představení snad nemůže být rozdílnější. Logan Paul má za sebou jeden exhibiční zápas, který prohrál předloni v listopadu po šesti kolech na body.

V tomto boji jeho výhody sečteme velmi rychle. Kromě věku jím bude rozhodně výška a rozpětí paží. Pokud se pak jedná o druhého aktéra výdělečného souboje, bude výčet jeho úspěchů podstatně bohatší. Čtyřiačtyřicetiletý borec vyhrál během svojí kariéry patnáct světových titulů!

Jako amatér získal bronzovou medaili na Olympijských hrách. V profesionálním ringu absolvoval padesát zápasů, ve kterých rozdal sedmadvacet knockoutů a nikdy neodcházel poražen! V roce 2016 ESPN vyhlásilo Pretty Boye jako nejlepšího boxera posledních pětadvaceti let napříč váhovými kategoriemi.

BOX: Floyd Mayweather vs. Logan Paul

Účel souboje, ve kterém se utká možná nejlepší boxer historie a absolutní sportovní nula, je tedy všem jasný. Money dokázal za svůj život prodat čtyřiadvacet milionů PPV! Za bratry Paulovými stojí obrovská komunita jejich fanoušků na sociálních sítích. Pokud se naplní předpoklady, může být toto propojení pomyslným zlatým vejcem.

K průběhu zápasu se asi není třeba příliš rozepisovat. Floyd ukázal s Conorem, že je stále naprosto geniální v obraně a čtení soupeře. Ir jej nedokázal významně ohrozit a stejný průběh se dá očekávat i od souboje s Loganem.

Fight card a live výsledky

Floyd Mayweather vs. Logan Paul (remíza)
Badou Jack vs. Dervin Colina
Jarret Hurd vs. Luis Arias
Chad Johnson vs. Brian Maxwell

Jean Torres vs. Zack Kuhn
Adrian Benton vs. Pedro Cruz
Micky Scala vs. Adam Ramirez
Viddal Riley vs. Quintell Thompson
Jalil Hackett vs. Angelo Diaz
Dorian Khan Jr. vs. Jonathan Conde

Mayweather nebude příliš tlačit na pilu, ale pohlídá si ataky soupeře a bude trestat z kontrů. Kurzy odpovídají rozložení sil, a proto se na Floyda sázet nevyplatí a ve výhru Logana věří snad jen legie jeho stoupenců na sociálních médiích.

Ve Spojených státech mohou již fanoušci zaplnit hlediště při sportovních akcích, a tak se můžeme těšit na bouřlivý večer. Ten může skončit velkou blamáží pro jednu z hvězd světového boxu, nebo očekávanou výukou rohovnického sportu.

 • 1️⃣Kdy je box zápas Floyd Mayweather vs. Logan Paul?

  Zápas v boxu Floyd Mayweather vs. Logan Paul se uskuteční v červnu. Má jisté potvrzené datum, tím je 6.6.2021.

 • 2️⃣Kde je zápas Floyd Mayweather vs. Logan Paul?

  Bitva se uskuteční v Hard Rock Stadium, to je stadion ve floridském městě Miami Gardens, ležícím severně od Miami. Galavečer se uskuteční s diváky, takže se můžeme těšit na bouřlivou atmosféru.

 • 3️⃣Kdo je favoritem v boxu Floyd Mayweather vs. Logan Paul?

  Jasným favoritem je Floyd Mayweather, který za celou svou kariéru získal nespočet titulů a úspěchů. Logan Paul má na svém kontě pouze jeden zápas. Ten navíc prohrál. Jelikož se ale jedná pouze o exhibici a čeká se rekordní výdělek z prodeje PPV a vstupenek, je možné, že se dočkáme překvapení v podobě samotné délky zápasu.

 • 4️⃣Kde sledovat box Floyd Mayweather vs. Logan Paul?

  Video a live přenos zápasu Floyd Mayweather vs. Logan Paul lze sledovat pomocí placených PPV. V tomto článku vám však přineseme nejaktuálnější informace, kde duel vidět.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.