top fight logo export web

Ford o zrušení zápasu s Hulkem: Opravdu si myslíte, že jsem chtěl mít na krku vraždu?

Martyn Ford před podstoupením zápasu s Íránským Hulkem musel brát zřetel na zdraví svého soupeře.

Jak už totiž bylo prozrazeno, manažeři jeho íránského protějšku prodali veřejnosti něco, co ve skutečnosti vypadalo úplně jinak, než bylo k vidění na fotkách ze sociálních sítí.

„Nemusíte být žádní géniové, abyste poznali, že to, co se nám představilo, se ani zdaleka nepodobalo tomu, co nám po celou dobu bylo prodáváno. Já opravdu očekával skoro až skutečného Hulka, ale nakonec se proti mně představil malý týpek, jenž nebudil žádný strach,“ povídal Ford.

Když pomineme ještě ten staredown, na němž Sajad Gharibi letěl nejen jednou, ale rovnou dvakrát k zemi, tak vrchní příčinou zrušení bitvy těchto „monster“ byl pláč, jenž „Hulk“ předvedl před televizními obrazovkami.

„On skutečně brečel. Brečel, že jsem mu zničil rodinné vztahy, že kvůli mně shodil přes 40 kilo a že by si nejraději vzal život. Tohle pro mě bylo ale psychické vydírání a tady jsme už museli jednat,“ vysvětloval britský kulturista deníku Mirror.

„Já nemohu bojovat s někým, koho bych buďto zabil v ringu, anebo bych ho psychicky natolik zdeptal, že by si sám vzal po našem zápase život. Tohle já na svědomí mít nemůžu. Opravdu se bojím o jeho duševní zdraví. Však ho všichni, ale všichni fanoušci odepisovali. Každý ho jen kritizoval,“ přiznal.

„Nechci mít na krku vraždu a nechci s tím mít ani nic společného. Je mi líto, že to nedopadlo, ale nemohli jsme jinak. Přeju Gharibimu hodně štěstí a doufám, že si najde práci v tom, co ho baví, ale box to zjevně nebude,“ uzavřel.

Sajad Gharibi si ještě snažil zachovat tvář, a proto na svých sociálních sítích uveřejnil, že na „sraba“ Forda podává tučnou žalobu, jelikož se vyhnul souboji, který by „jasně“ prohrál. Pravda je nicméně taková, že každý, kdo má oči, ví, že k tomuto scénáři by na 99,9 % nedošlo.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.