top fight logo export web
tyson fury strach ucast

Fury: Nevěřím Whyteovi, že proti mně stoprocentně nastoupí. Pro jistotu jsem si domluvil náhradu

Již tento víkend má dojít ke střetu dvou elitních těžkých vah, kterému ovšem Tyson Fury stoprocentně nevěří.

Důvodem mu je, že se jeho sok Dillian Whyte pravidelně vyhýbá svým mediálním povinnostem, často mlčí a prakticky o sobě kromě pár příspěvků na sociálních sítích nedává ani vědět.

Z této aktivity Gypsy King vyčetl, že se ho jeho nadcházející soupeř bojí, a jelikož je pro 23. dubna rezervováno skvostné Wembley, kam má zamířit přes devadesát tisíc fanoušků, domluvil si pro jistotu bojovou náhradu.

„Nechci, aby to vyznělo nějak osobně, tohle je čistě pracovní záležitost. Nemůžeme si kvůli Whyteovi a jeho nepředvídatelnému chování dovolit, aby se žádný zápas nekonal, proto jsme si pro případ nouze sjednali náhradu,“ svěřil se Fury.

A tu náhradu všichni dobře znají. „Já a Joseph Parker jsme si plácli, že kdyby náhodou Whyte na poslední chvíli couvnul, tak do ringu naskočí místo něho. On je tedy případnou pojistkou, kdyby se něco stalo,“ potvrdil.

Fury Whyte

Nemá cenu se ovšem předem ničeho bát, tento scénář je vyjednán opravdu jen pro krajní nouzi, se kterou nikdo veřejně nepočítá. Oba hlavní aktéři sobotního turnaje se zdají být zdraví a v pohodě, Wembley by tedy měla čekat skvělá podívaná.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.