top fight logo export web
Dillian Whyte box

Tohle jsou důvody, proč ze mě má Fury strach! sečetl Whyte argumenty, proč šampiona sesadí z trůnu

Už tento víkend dojde ve Wembley před zraky devadesáti tisíc fanoušků ke střetu dvou elitních těžkých vah.

Tyson Fury bude hájit svou pozici světové jedničky a zároveň i šampiona federace WBC proti držiteli dočasného pásu Dillianu Whyteovi.

Ačkoliv Gypsy King tvrdí, že se považuje kvalitou minimálně o level výše nad svým příštím soupeřem, fakta prý mluví jinak. Fury údajně není takový tvrďák, za jakého se vydává.

„Tyson pořád mluví o tom, jak je nejlepší těžkou vahou a jak mě hravě porazí, ale to všechno je jen mediální kampaň. Ve skutečnosti moc dobře ví, jakou hrozbu pro něho představuji,“ nechal se slyšet Whyte.

Mluví konkrétně o vzájemných trénincích, které spolu tito dva boxeři v minulosti měli.

fury whyte box zapas

Tyson Fury vs. Dillian Whyte, datum: sobota 23.4.,
Místo konání: Velká Británie, Wembley Stadium

„Jen ať vám Tyson hezky popravdě řekne, co se stalo, když jsme se spolu spárovali, kdo ho poslal na podlahu ringu. Jen ať vám to poví! Samozřejmě, že má z našeho střetu naděláno, protože ví, že mohu ukončit jeho neporazitelnost,“ řekl Whyte pro BT Sport.

„Důkazem nám může být i to, jak Fury mluví. Před kamerou vám řekne, jak ze mě nemá žádné obavy, protože jsem nikdo, ale ve skutečnosti tajně maká několik týdnů a několik hodin denně, jak jsme u něho ještě nezažili. To je jasný důkaz pochybností,“ poznamenává.

  • 1️⃣Kdy se uskuteční zápas Tyson Fury - Dillian Whyte?

    Boxerský zápas Tyson Fury - Dillian Whyte se uskuteční už 23.4.2022. Fury se nechal slyšet, že to bude možná jeho poslední vystoupení.

  • 2️⃣Kde se uskuteční zápas Tyson Fury - Dillian Whyte?

    Bitvu bude hostit Velká Británie. Wembley Stadium hlásí plnou kapacitu, turnaj uvidí až devadesát tisíc diváků v hale.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.