top fight logo export web
tyson fury bkfc nabidka

Fury skutečně může s Joshuou prohrát, přiznává Tysonův strýc

Papírové předpoklady jsou jedna věc, ale až si obě těžké váhy stoupnou do ringu, stát se může cokoliv.

S důrazným varováním, aby byl Tyson ve své další bitvě velmi obezřetný, přišel jeho strýc a bývalý trenér v jedné osobě Peter Fury. Ano, Anthony Joshua má sice na kontě tři prohry z posledních pěti zápasů, ale zato bude hladovější jak kdykoliv předtím.

„Podívejte se na to takhle. Tyson není žádný Usyk. Není malý a dostatečně mrštný, aby se mohl vyhýbat všem Joshuovým úderům. Tohle je stylově úplně odlišný fight,“ kladl Peter Fury na důrazu ve svém interview pro deník Mirror.

tyson fury zapas vstupenky zdarma
Tyson Fury

„Joshua na to třeba nevypadá, ale je to dostatečně chytrý boxer a jeho údery mají sílu. Že své dovednosti nebyl schopný předvést proti Usykovi, to je zcela odlišný příběh. Usyk byl mnohem rychlejší, Tyson je ale přirozená těžká váha, kterou je snazší zasáhnout,“ popisuje své obavy.

„Upřímně ten zápas vidím 60/40 pro Tysona. Rozhodně to není tak, jak se všude píše, úplně jednoznačné. Joshua má své kvality, na které je třeba brát ohled. Pokud to neuděláte, tak prohrajete,“ dodal Fury.

Důchod? Proti boxerům už bojovat nebudu, říká Mayweather. Zábavě typu „McGregor“ je ale stále otevřený

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!