top fight logo export web
tyson fury penize plat

Fury: Že já neporazím Joshuu? Zmlátil bych ho jedna báseň, ale vždy tu bude „někdo další“

Tyson Fury byl Joshuovým promotérem Eddiem Hearnem osočen ze strachu. Místo, aby se zajímal o sjednocující bitvu, míří do důchodu.

„Zcela upřímně, vidím tu dva možné důvody, proč se Tyson Fury takhle rozhodl. Zaprvé před Joshuou utíká, protože mu je zřejmé, že by dostal výprask, anebo zadruhé mu jde o lepší výplatu. Znáte ten klasický příběh, kdy jde borec do důchodu, jen abyste ho pak vykoupili a on se vrátil?“ vyhrkl ze sebe Hearn před obrazovkami stanice BT Sport.

Jelikož se jedná o velmi populární televizní značku, neuniklo toto prohlášení ani Gypsymu Kingovi, který na něj vmžiku odpověděl. Fanouškům musel vysvětlit, jak se věci skutečně mají.

„To, že končím, je pravda a nic než pravda. Každý pes má svůj den a jak řekl jeden římský vůdce: ‚Pokaždé se zde najde někdo, s kým můžete bojovat.‘ Já jsem na svou kariéru hrdý, dokázal jsem vše, co jsem jen dokázat mohl, a že si nějaký opičák otevírá pusu, to mě nezajímá,“ řekl Fury v show u Pierce Morgana.

„Oleksandr Usyk ani Anthony Joshua nejsou pro mě žádným měřítkem. To není můj kalibr. Ten první je přerostlou střední vahou, ten druhý je pouhou reklamní figurkou, kterou vypnula i malá tlustá mexická čuba. Opravdu si myslíte, že by mě někdo takový mohl ohrozit? Oba dva by je hravě porazil i Wilder, druhá nejlepší těžká váha současnosti. Tady není o čem,“ ví Fury.

„Já končím na vrcholu, jsem pevně rozhodnutý a žádná částka ani žádný člověk můj názor nezmění. Vždy jsem to říkal, nebyl jsem v této hře kvůli penězům. Nebyl jsem tu, abych na každého udělal dojem. Pokaždé jsem říkal, že chci odejít na vrcholu, a to jsem udělal. Jsem teprve druhý boxer v historii těžké váhy, co odchází neporažen,“ dodal obr z Manchesteru, který tak dal vzpomenout ještě na legendárního Rockyho Marciana.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.