top fight logo export web
Rock Smith 1

Ve jménu rodiny bych měl teď profackovat já tebe! vyzval Willa Smithe na souboj Rockův bratr

Facka Willa Smithe na udělování cen Oscarů nezůstane jen tak bez odezvy. I když se to Chris Rock rozhodl neřešit, jeho bratr to jen tak rozhodně nechat nehodlá.

Herec a komik Chris Rock o sobě vždy tvrdil, že to byl již od dětství spíše introvert, který se nějakým fyzickým konfrontacím vyhýbal. Když mu tedy na tváři během ceremoniálu udělování cen přistála facka, nějak bouřlivě na ni nereagoval, naopak se to snažil vzít s nadsázkou.

Všichni lidé jsou ovšem z jiného těsta. Co někdo přijme, druhý si nenechá líbit. A tímto příkladem nám je Chrisův sourozenec Kenny Rock.

Will Smith si na Oscarech uřízl pořádnou ostudu

„To, jak se Will Smith zachoval, je naprosto ostudné! Ve jménu mé rodiny bych mu to měl vrátit a vyzvat ho na boxerský souboj. Opravdu věřím, že jsem schopný ho sundat. Nechť za mě hovoří mé ruce!“ prohlásil Kenny skrze TMZ Sports.

Na Willa Smithe sice nebyla podána žádná žaloba, ale zato se teď jako trest deset let žádné podobné akce moct účastnit nebude.

„Násilí v jakékoliv formě je jedovaté a ničivé. Mé chování na předávání Oscarů bylo nepřijatelné a neomluvitelné. Vtipy na můj účet jsou součástí práce, ale řeči o zdravotním stavu Jady pro mě byly příliš velkým soustem a reagoval jsem emotivně…

Přehnal jsem to a mýlil jsem se. Je mi trapně a mé jednání nesvědčilo o muži, kterým chci být,“ omluvil se Smith za své chování, které dost možná může mít ještě zajímavou boxerskou dohru. Uvidíme, jak se slavný herec rozhodne či zdali vůbec bude na Kennyho výzvu reagovat.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.