top fight logo export web
tyson fury zapas vstupenky zdarma

Hearn: Fury je prolhaná mrcha. Nevěřte mu, že bude bojovat zadarmo

Manažer Eddie Hearn už má dost toho, jak si Tyson Fury vymýšlí. „Na špek mu mohou skočit vážně už jen hlupáci. A vůbec nevěřte, že mu nejde o peníze!“

Eddie Hearn zastupuje Anthonyho Joshuu, proto je jasné, že s Furym zrovna husy pást nebude. Na druhou stranu mu ale neuniká to, jak si britský šampion vymýšlí.

Když Tyson oznámil svůj odchod do důchodu, řekl, že se z něj vrátí jen za částku 500 milionů dolarů. Nově své tvrzení ale pozměnil. Teď hodlá bojovat zadarmo a chce, aby ani diváci nic neplatili. Všechny tyhle řeči mají ale prý svůj skrytý význam.

„Cílem bylo nás informovat o tom, že Fury v žádném důchodu není. Ve skutečnosti si jen snaží vyjednat cenu,“ vycítil Eddie Hearn.

tyson fury reakce zapas

„Je to prolhaná mrcha. Nejprve chce 500 mega za fight, následně říká, že bude bojovat zadarmo. Tomu ovšem mohou uvěřit jen hlupáci,“ myslí si.

„Jsem si jistý, že ho v ringu ještě uvidíme. A zároveň si jsem jistý, že zadarmo určitě bojovat nebude. Tyson je money fighter jako všichni ostatní. Chce se nechat pořádně vyplatit. Celé je to z jeho strany jen marketingová strategie, jak budit zájem a jak se prodat,“ dodal Hearn v DAZN Boxing show.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.