top fight logo export web
Fury a Joshua

Hearn: Joshua by Furyho vypráskal, nedivím se mu, že chce odejít do důchodu

Tak tohle má být ten pravý důvod, proč Tyson Fury tak moc spěchá do důchodu. Aby se vyhnul jasné porážce s Joshuou.

Eddie Hearn je hlavou stáje Matchroom Boxing a zároveň promotérem nejslavnější těžké váhy současnosti Anthonyho Joshuy. Díky skvělému marketingu z něho dokázal vytesat největší reklamní figurku, která se dneska těší historicky vůbec nejlepším výplatám.

Na druhou stranu popularita není vše, pokud nedisponujete zkušenostmi, abyste dokázali vymýtit všechny soupeře, kteří se před vás postaví. Papírově těžké váze vládne Tyson Fury a ten momentálně míří do boxerského důchodu. A to se Eddiemu Hearnovi vůbec nelíbí.

„Zcela upřímně, vidím tu dva možné důvody, proč se Tyson Fury takhle rozhodl. Zaprvé před Joshuou utíká, protože mu je zřejmé, že by prohrál, anebo zadruhé mu jde o lepší výplatu. Znáte ten klasický příběh, kdy jde borec do důchodu, jen abyste ho pak vykoupili a on se vrátil?“ ptal se Hearn.

anthony joshua smich dotaz

Gypsy King ovšem ve své profesionální kariéře ještě nikdy neprohrál. Porazil i papírově druhého nejlepšího boxera z nejvyšší hmotnostní kategorie Deontaye Wildera. Proč by zrovna duel s Joshuou měl být jiný?

„Vždy jsem říkal, že je AJ trochu podceňovaným boxerem, co se týká jeho dovedností. On se přitom dokáže připravit úplně na všechny, má tady tu nejlepší techniku. Já osobně o jeho dovednostech nikdy nepochyboval a věřím, že by Furyho vypráskal,“ neváhal Hearn v interview pro BT Sport.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.