top fight logo export web
marpo box o2 arena

Hlavní výhoda v boji? Mám IQ, to Karlos je takový bojový analfabet! útočí Marpo

„Primitiv“ Karlos Vémola má další důvod k tomu, proč se 21. května v O2 areně pořádně snažit a pokusit se vytáhnout své první KO kariéry.

Žádné ticho před bouří se rozhodně nekoná, spíše naopak. Jak Karlos Vémola, tak i Otakar Petřina sbírají veškerou možnou munici a vysílají pár ostrých ran ještě před avizovanou bitvou.

Poslední útok, který byl zaznamenán, vyšel ze strany pražského rodáka, jenž kvůli duelu s Terminátorem odložil bokem všechny hudební záležitosti a začal se pečlivě soustředit na tréninky. Cíl má být jediný – ukázat lidem, že je Karlos navzdory své ostře prořízlé puse jako boxer úplně na ho*no.

vemola marpo box

„Já skutečně věřím tomu, že Karlos nemá žádný postoj. Jeho box je prostě strašný, za tím si stojím a jsem schopný to dokázat,“ tvrdí už několik měsíců Marpo a již příští víkend to bude moct ukázat v praxi.

A aby svého soupeře pořádně rozhodil, přidal i jednu parádičku navíc. „Hlavní rozdíl mezi mnou a Karlosem je v tom, že já mám fight IQ, to on je takový bojový analfabet. Tohle je box, žádné MMA, kde jde o hrubou sílu. Box je o pohybu a o přemýšlení, což si myslím, že on neumí.“

Salva dalšího verbálního útoku tedy byla vyslána a pravděpodobně již doputovala ke svému cíli. Dá se počítat, že i Terminátor na ni nějak zareaguje, ovšem dle svého předchozího tvrzení si hlavní trumfy schovává až mezi šestnáct provazů.

„Já na ten svůj první postojový knokaut čekám třicet let. A ten teď přijde! Aby se Marpo nedivil, že to bude už v prvním kole!“ vyjádřil se Vémola.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.