top fight logo export web
karlos vemola box marpo vysledek

Vémola: Marpo pozná, co je to pravá vémolice. Dost možná ho vypnu i jednou ranou

Doposud ještě nikoho jednou ranou nikdy nevypl, v boxerském utkání s Marpem se to ale pokusí napravit.

Čas se pomalu krátí a atmosféra začíná houstnout. Karlos Vémola už má pomalu dost toho, jak ho spousta lidí podceňuje, a to včetně jeho samotného soupeře Otakara Petřiny, který doslova řekl: „Z Karlose Muhammad Ali nikdy nebude. Myslím si, že bude dávat plaváky.“

Každým podobným sebevědomým a rýpavým prohlášením si však Marpo pod sebou podřezává větev. Netechnické údery bývají hůře čitelné a jakýkoliv takovýto „plavák“, tedy úder připomínající máchání rukama plavce, může být smrtící.

„Ať si Marpo dává bacha, abych ho jedním tím plavákem nevypnul. Pak pozná, co to je opravdová vémolice. Tvrdí, že je na mě připravený. To říkali všichni: Vím, že mě chceš hodit, jsem připravený na tvůj takedown… A jak to dopadlo? Každýho jsem hodil hlavou dolů, nebyl schopný mě zastavit. Já na rozdíl od Marpa jsem byl v profesionálním ringu zhruba padesátkrát. Vidím na něm, jak je nervózní, roztěkaný,“ odvětil skrze server iDnes šestatřicetiletý Terminátor.

vemola marpo box

„Říká mi: Když prohraješ se mnou, nic to neznamená. Jsem jenom zpěvák. Co je to za kecy? Chápu, že je to raper, muž slova, ale tohle? Vidím, že není v pohodě, na tlak není zvyklý. Dřív dělal box jen jako hobby, nemůže ho bavit být každý den bitý do hlavy, na to si člověk nezvykne. Je zničený z toho, co se mu teď děje. A po zápase bude zničený ještě víc. Ať se připraví na dlouhou a drsnou noc,“ vzkázal mu.

Terminátor tedy před svým velkolepým boxerským debutem slibuje vůbec první ryzí KO své kariéry. Aby se mu to ale povedlo, bude muset přijít s něčím mimořádným. Duel mezi ním a Marpem je vypsán na „pouhých“ šest kol. Kvůli nim by však měla být zaplněna celá pražská O2 arena.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.