top fight logo export web
Whyte Fury 1

Hrozná práce rozhodčího, Fury podváděl! přišel s obviněním Whyte. Očekává okamžitou odvetu

Dillian Whyte věří, že si proti Furymu zaslouží okamžitou odvetu, neboť byl podveden jak ze strany soupeře, tak i ze strany neschopného rozhodčího.

Přijmout porážku bývá někdy ohromně obtížné, což platí zejména v případech, kdy vás sleduje celý svět a kdy na tom záleží vaše reputace.

Dillian Whyte v duelu proti Tysonovi Furymu nepředvedl zrovna oslnivý výkon, přesto se dle jeho tvrzení jednalo o optický klam, jenž byl k jeho smůle bohužel završen hodně „smolným“ knokautem, kterého se Fury dopustil údajně „nedovoleně“.

„Ano, Tyson mě trefil, ale nejednalo se o ránu, která by mě nějak vypnula. Mnohem horší byl ten pád na zem, k němuž došlo, protože mě soupeř strčil. Kdyby mě nestrčil, nespadl bych, nepraštil se do hlavy, a tím na moment neztratil vědomí,“ popisoval Whyte pro Sky Sports neblahou událost ze sobotní noci.

Nespokojenost a zloba

„Tohle není žádný wrestling, abychom se tu strkali a přetahovali. Tohle je box a Fury použil nedovolenou techniku, což beru jako podvod, na který měl zareagovat rozhodčí. Měl jsem dostat extra čas na zotavení navíc, ani rozhodčí se ale neřídil pravidly a zařízl mě,“ zněla jeho stížnost.

Tuto porážku je pro něho tedy velmi obtížné skousnout. „Jednalo se o velmi těsný a vyrovnaný fight, který rozhodl jeden úder,“ tvrdí britský bojovník s jamajskými kořeny, jemuž v rámci federace WBC náležel pás pro dočasného šampiona.

„Tyson mě trefil, což nepopírám, ale neukázal mi tím, že by byl nějaký lepší. Naopak doufám, že se dočkám férové odvety. Rozhodčí předvedl hroznou práci, Fury unikl s mnoha podvody. Doufám, že nad tím důchodem ani neuvažuje, protože si tu odvetu rozhodně zasloužím,“ vyjádřil se Whyte nahlas a jasně.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.