top fight logo export web
whyte fury box vysledek

Whyte v reakci na prohru s Furym: Byl to těsný fight, vyhrál šťastnější

Dominance Tysona Furyho byla údajně jen optickým klamem. Ve skutečnosti jsme se dočkali velmi těsného fightu, který rozhodl jeden šťastný úder.

Dillian Whyte se snaží zachovat si hlavu, a proto světu svou prohru prezentuje způsobem, podle kterého není mezí ním a Tysonem Furym taková kvalitativní propast.

„Nemyslím si, že se toho v našem fightu událo příliš mnoho, ve skutečnosti to bylo velmi těsné. Celé to bylo o jednom zaváhání. Jednom uklouznutí, při kterém mě Tyson nachytal,“ řekl Whyte pro BBC.

„Nepřišlo mi, že by byl Tyson nějak lepší. Rozhodně necítím, že by mě nějak přetlačil nebo se nacházel na vyšší úrovni. Rozhodl jeden šťastný úder. Tak to je,“ zhodnotil svou porážku, která se dostavila v závěru šestého kola.

Je možné, že Whyteovi někdo uvěří, ale těch lidí bude opravdu hodně málo. Podobným prohlášením naopak v očích mnoha fanoušků ještě klesne, což je škoda, protože se jinak jedná o skvělého boxera.

Co se bude v rámci federace WBC dít dále, to je pro tuto chvíli obtížné předpovědět. Dokud se Tyson Fury oficiálně nevzdá svého mistrovského pásu, můžeme počítat s nějakou minimální nadějí, že se ještě vrátí. Až se ho ale jednou vzdá, patrně to bude všem nadějím konec.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.