top fight logo export web
Bakhytovich Gharibi hulk

Íránský Hulk si domluvil nový fight. Jeho tuhost prověří kazašský strongman

Sajad Gharibi plní slib, který dal svým fanouškům. Místo „zbabělce“ Martyna Forda si do ringu sehnal „nebojácného“ Kazacha.

Sajad Gharibi se na celou záležitost divá z úplně jiného úhlu jak jeho bývalý soupeř Martyn Ford. Íránský těžkooděnec se údajně celé dlouhé měsíce připravoval na bitvu, kterou mu ovšem jeho britský protivník z důvodu velkého strachu odřekl.

Íránský Hulk pokračuje

„Tohle tak nenechám! Teď na Martyna podám žalobu, protože podepsal smlouvu, ale její podmínky nenaplnil. A potom si najdu jiného soupeře. Takového, co se nebojí!“ zněl Gharibiho vzkaz.

A když už to začalo vypadat, že to Hulk nemyslí vážně, následně se opravdu našel nový oponent. Celá věc se upekla v poměrně krátkém čase a uskuteční se ještě tento měsíc.

„Já vs. Djumanov Almat Bakhytovich 31. července v Abú Dhabí. To je vše, co teď potřebujete vědět, sejdeme se tam!“ uveřejnil Gharibi, jenž se zatím nehrnul do přílišných podrobností.

Iransky Hulk

Kdo je to ovšem ten Bakhytovich?

Pro mnoho lidí poměrně neznámé jméno. Jedná se však o kazašského strongmana, který se v poslední době začal věnovat i sociálním sítím. A protože si slávu právě buduje, fight s Gharibim je pro něho nejlepší možností, jak si ji zaručit.

Akci v Abú Dhabí má propagovat britská skupina Wicked ‚N‘ Bad, která se v minulosti podepsala už pod několik bojových turnajů. Na jednom z nich účinkovala i kontroverzní internetová hvězda Ryan Taylor.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.