top fight logo export web
Ford Gharibi Hulk 2

Íránský Hulk v slzách! Vlastní rodina se ho zřekla! A může za to Martyn Ford

Slavný Íránský Hulk byl zapřen svými vlastními rodiči. A paradoxně za to může jeho příští soupeř Martyn Ford.

Ať to zní jakkoliv neuvěřitelně, tento příběh má být skutečně pravdivý. Sajad Gharibi byl až doposud iránským superhrdinským symbolem, který ovšem o svůj lesk přišel v momentě, co se tváří v tvář poprvé setkal s Martynem Fordem.

Stalo se tak na konci února v Dubaji, kde se obě muskulaturní monstra střetla na tiskové konferenci, jíž doprovázel i vůbec první staredown. Na tom však Sajad naprosto selhal. Nejenže mu nevyšel pokus o jakýsi wrestling, ale navíc se následně nechal odhodit přes celý ring na zem. Íránský lid ztichl, včetně Gharibiho rodiny.

Vlastní rodina se v něm zklamala

Během posledního televizního interview sám Hulk uvedl, jak pro něj tento staredown byl potupný. Dokonce natolik, že se v něm zklamala i jeho vlastní rodina.

„Nemůžu se teď bavit se svou vlastní rodinou,“ uvedl. „Když jsem se vrátil z Dubaje, nešel jsem za svou mámou ani za svým tátou, nemohu teď s nimi mluvit. Když jsem se o to pokusil, máma mi řekla: ‚Osoba, kterou jsem na tom staredownu viděla, nebyl můj syn! Můj syn je mnohem silnější!‘

Vážně mě z toho bolí u srdce. Při tom střetnutí s Fordem jsem přišel o svou čest. Jsem z toho natolik zdrcen, že se to ani nedá slovy popsat. Nemohu spát nebo vůbec odpočívat. Cítím se tak špatně, že musím brát prášky na spaní,“ přiznával.

Dočkáme se fightu?

Po takovýchto pochybách se lidé musí ptát, zdali vůbec k nějakému zápasu dojde. Prozatím můžeme zůstat klidní, jelikož jak promotéři, tak i Martyn Ford uvedli, že vše platí. Tedy 30. dubna (původně 2. dubna, než došlo k měsíčnímu odkladu) v londýnské O2 areně dojde k avizované bitvě dvou monster.

Sajad Gharibi dostal údajně možnost odstoupit, on se ale rozhodl pokračovat. Patrně sám cítí, že toho má před svým národem i svou rodinou dost co napravovat. Navíc za ten zápas určitě nedostane malou sumu, která mu bude za všechna ta muka dobrou zdravotní náplastí.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.