top fight logo export web
Ford Gharibi Hulk

VIDEO: To byla mela! Íránský Hulk letěl proti Nejděsivějšímu muži světa na zem už při staredownu

Protože se blíží jejich zápas, podstoupila obě monstra první vzájemný staredown. A na tom bylo velmi rušno.

Sajad Gharibi alias Íránský Hulk si tento zápas vynutil, jelikož celou dobu ke svému soupeři Martynovi Fordovi vysílal peprné až osobní poznámky.

Vše dospělo do bodu, kdy to Ford už nemohl ignorovat a nakonec řekl: „Ano, utkám se s tebou. A bude to před celou arenou, aby lidé viděli, jak tě znemožním!

Slovo dalo slovo, O2 arena v Londýně se zamluvila na 2. dubna, lístky se daly do prodeje a nyní začínají vůbec první veřejná setkání. A na těch je pořádně veselo.

Během úvodního staredownu z obou živoucích monster čišela zloba. Sajad Gharibi byl ovšem velmi nedočkavý, a tak se do Forda hned pustil.

Jeho útok připomínal jakýsi wrestlingový tah, jímž se snažil soupeře svalit na zem. Nakonec to byl ale on sám, kdo se odporoučel k podlaze.

Ani na druhý pokus nebyl Hulk úspěšnější. Když se obě monstra k sobě postavila podruhé, z Forda se již viditelně draly emoce ven.

Když se tedy ke Gharibimu přiblížil, jeho ruce vyslaly takovou rázovou vlnu, kterou ani mohutné tělo slavného íránského hromotluka nemohlo ustát, až se odmrštil dozadu a na zem.

Mezi oběma borci je pochopitelně vysoké napětí, které se pokusí 2. dubna ventilovat v boxerském ringu. Je však jisté, že podobných konfliktů bude jenom přibývat.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.