top fight logo export web
jake paul karlos vemola

Jedno z těchto šesti jmen se stane mým příštím soupeřem, oznámil Jake Paul

Jeho další boxerské vystoupení se uskuteční letos v srpnu a tanečního partnera mu bude dělat jedno z těchto šesti jmen.

Naposledy jsme se s ním v ringu viděli chvíli před Vánoci, když v odvetném utkání poměrně nečekaně, zato ale velmi nekompromisně ukončil bývalého UFC šampiona Tyrona Woodleyho.

Následně se mluvilo o tom, že si mladá hvězda vezme na nějaký čas po tomto vyčerpávajícím výkonu volno, ale v závěru léta se nám zase vrátí v plné parádě. A svůj slib hodlá dodržet.

conor mcgregor jake paul

Jake Paul má další zápas

„Protože jsem dvakrát za sebou porazil člena Síně slávy UFC Tyrona Woodleyho, zasloužím si teď nějaký odpočinek a hned do příštího zápasu si vyjednám to největší možné jméno,“ informoval Jake Paul u Teddyho Atlase.

„Ten seznam je samozřejmě široký, ovšem já a můj tým budeme vyhlížet někoho z této šestice – Floyd Mayweather, Oscar De La Hoya, Anderson Silva, Michael Bisping, Tommy Fury nebo Sonny-Bill Williams (novozélandský ragbista, který přesedlal na dráhu boxera),“ odhalil svůj úderný list.

Jedno jméno atraktivnější než druhé a prakticky všechna by měla být v srpnu letošního roku volná.

Pozoruhodné je, že se na seznamu nachází i Michael Bisping, který se ještě poměrně nedávno do Jakea opřel, že to je srab, který si otevřel pusu, ale když měl dostát svým slibům, tak utekl.

Tento bývalý UFC šampion zároveň věří, že kdyby se ho Jake nebál a tu nabídku smlouvy mu vážně poslal, tak ho v ringu ukončí do druhého kola.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.