top fight logo export web
jake paul woodly ko treti zapas

Jake Paul: Tímto tempem by se ze mě mohl stát nový Muhammad Ali

Díky rychlosti, jakou sráží své soupeře, se nám zde údajně rodí nový Muhammad Ali.

Říká, že i špatná reklama je reklama. Jake Paul je sice člověk, jehož mnoho lidí nenávidí, ale zároveň je to osoba, která pozdvihla celé boxerské odvětví. A o to tu přeci od samotného začátku šlo.

Momentálně se tento americký provokatér pokusil o nelogické, leč provokativní přirovnání s naprostou těžkotonážní legendou, jakou je Cassius Marcellus Clay Jr., lépe známý pod přezdívkou Muhammad Ali.

„Musíte pochopit, že je mi pouhých dvacet čtyři let a už teď jsem zboural celou tuhle show. Díky rychlosti, kterou jsem nastolil, by se ze mě brzy mohl stát nový Muhammad Ali,“ bil se do prsou před novináři z MMA Fighting Jake Paul.

Proč ovšem Woodley znova prohrál, i když sliboval, že napodruhé to z jeho strany bude mnohem, mnohem lepší?

„Tyron je pětinásobný šampion UFC, o jeho schopnostech nelze pochybovat, ale já jsem teď někde jinde. V prvním zápase jsem si ho už označkoval. Věděl, že pro něho nejsem snadnou zkouškou. Tohle se mu zarylo do paměti a vše se to akumulovalo s jeho posledními prohrami,“ myslí si Paul. Na video ze zápasu se můžete podívat zde.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.