top fight logo export web
tyson fury box zapas prosinec

Joshuův manažer: Nejde nám o peníze, ale rádi bychom do smlouvy s Furym i odvetu

Eddie Hearn se ze zápasu s Tysonem Furym snaží vytřískat co nejvíce to jen půjde. I když to samozřejmě veřejně nepřizná.

Tyson Fury vs. Anthony Joshua má být ta největší bitva v celých dějinách britského boxu. Už nyní se přetlačují televizní stanice o potenciální koupi práv a domácí fandové jsou připraveni zaplnit ochozy stadionu ve Wembley, kam se vejde bezmála osmdesát tisíc lidí.

Zájem je opravdu vysoký a podobně vysoké budou i výdělky obou těžkotonážních boxerů. I když se neví přesné sumy, mluví se o částkách, které dozajista překročí hranici padesát milionů dolarů.

Protože Joshuova hvězda poněkud klesá, hodlá jeho manažer boje s Furym co nejvíce využít. Za každou cenu si přeje, aby bojová smlouva čítala i doložku o odvetě. Tím pádem by se zaručilo, že si oba boxeři na lukrativní výplatu přijdou hned ve dvou případech.

fury duchod problemy box

„Odsouhlasili jsme finance pro první zápas. Tyson si odnese 60 % z výdělku, Anthony 40 %. Každopádně budeme trvat na tom, aby stejné podmínky platily i pro odvetu. Kdyby Anthony vyhrál, v odvetě si z celkového výdělku odnese 60 % on,“ uvedl manažer Eddie Hearn.

Ta odveta je trochu nepochopitelná. Joshua by se s Furym neutkal, kdyby mu Fury tuto možnost sám nenabídl…

„Nejde nám o peníze!“ trvá na svém Hearn… Jenže… „Tohle je ta největší bitva roku. Největší bitva v celých dějinách Británie a dost možná i Evropy. Proto si myslím, že si fanoušci zaslouží, aby se jí dočkali nejen jednou, ale rovnou dvakrát. Proto trváme na tom, aby smlouva zahrnovala i doložku o odvetě,“ uvedl Hearn ve vysílání BT Sport.

Problém s Whytem? To tlusté prase dělá vše jen pro peníze, odhalil Fury. Dostane těžkou bídu

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!