top fight logo export web
patrik kincl nazor conor mcgregor

Kincl: Zápas s Véghem jsem přijal i s bachorem plným řízků, taková nabídka se neodmítá

Zápasník Patrik Kincl neváhal ani vteřinu a přijal hodně rychlou nabídku na pondělní boxerskou bitvu s Attilou Véghem. Na přípravu má sotva dva dny, ale jak sám potvrdil, nebylo o čem přemýšlet. Taková nabídka se prostě neodmítá!

Očekávaný boxerský galavačer pod hlavičkou Fight Night Challenge nám nabídne spoustu zajímavých zápasů. Jedním z těch nezajímavějších ale určitě bude československá bitva mezi Patrikem Kinclem a Attilou Véghem.

Végh se měl původně utkat s Emanuelem Newtonem, ale z toho na poslední chvíli sešlo, protože měl Newton pozitivní test na COVID-19 a nemohl přiletět do ČR. Místo něj tak do zápasu naskočí Kincl. Box si Patrik střihl naposled loni v červnu, kdy se mu na turnaji MMAsters League podařilo zvítězit a body nad Martinem Valentou. Jenže Végh je úplně jiná liga. Slovenský bojovník je velkým favoritem u sázkových kanceláří i u fanoušků.

Co si budeme povídat, borci z Fight Night Challenge mi trochu pozměnili sváteční plány. No ale i s plným bachorem řízků a bez čisté boxerské přípravy je tohle nabídka zápasu, který jsem prostě nemohl odmítnout. Již za pár dní se dozvím, jak moc dobrej nápad to byl. Jedno vím už teď, kdybych do toho nešel – litoval bych,” napsal Patrik Kincl na svém Instagramu.

Turnaj se uskuteční už v pondělí 27. 12. v brněnském Zoner Bobbyhall centru. Galavečer bude možné sledovat živě online skrze PPV stream, který můžete zakoupit v předprodeji za 9.99 EUR. Zápasy by měl dokonce uvádět Karlos Vémola. Podívejte se i na video z vážení zde.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.