top fight logo export web
joshua usyk box zapas

Manažer Hearn předvídá výsledek odvety Joshua vs. Usyk

Jen dva týdny nás dělí od odvety mezi Joshuou a Usykem. Podaří se bývalému britskému šampionovi napravit zaváhání, anebo se se špičkou postupně rozloučí?

Anthony Joshua se mnohým lidem jevil jako absolutní boxerská jednička. Postupem času ale začaly být objevovány i jeho nedostatky, které se s každou prohrou pokouší napravit.

Momentálně hodlá AJ odčinit své zaváhání proti Oleksandru Usykovi, jenž ho připravil o pásy WBA, WBO, IBF a IBO těžké váhy. Kdyby náhodou ani tady neuspěl, cesta na vrchol by to pro něho mohla být opět dlouhá a trnitá.

„Anthony se bohužel (v prvním boji) nechal ovlivnit a dopustil se zaváhání. Může za to i velký tlak zvenčí, který dirigoval sám Tyson Fury svým psychickým nátlakem. Samozřejmě, prohra zamrzí, ale zároveň nepochybuji, že ji neodčiní,“ hovoří Joshuův manažer Eddie Hearn.

usyk joshua

„Pokud je na světě nějaký člověk, který se z chyb dokáže nejlépe poučit, pak je to právě AJ. Vůbec si nepřipouštím, že by měl opět prohrát, naopak očekávám, že Usyka roznese na kopytech,“ věří.

„Bude to skvělá a působivá výhra, která přijde po skvělém a působivém výkonu. Věřte mi. Když je Joshua plně motivovaný, tak ho nic nezastaví. Očekávám od něho maximální nasazení, které předvede jak proti Usykovi, tak později i proti Furymu, jemuž máme co vracet,“ uvedl Hearn pro deník Mirror.