top fight logo export web
marpo vemola o2 arena box

Marpo je cholerik, neumí se ovládat. To bude má cesta k vítězství, tuší Vémola

Terminátor nesouhlasí s názorem, že má Mapro vyšší bojové IQ. Naopak se velmi snadno nechá rozhodit.

Zápas se již blíží, a tak oba bojovníci zbrojí, jak nejlépe jen mohou. Otakar Petřina například uvedl, že hlavním faktorem, který mu má dopomoct k výhře nad Karlosem Vémolou, bude jeho intelekt, který jeho soupeř naopak postrádá.

„Hlavní rozdíl mezi mnou a Karlosem je v tom, že já mám fight IQ, to on je takový bojový analfabet. Tohle je box, žádné MMA, kde jde o hrubou sílu. Box je o pohybu a o přemýšlení, což si myslím, že on neumí,“ rýpnul si Marpo.

Něčemu takovému se ovšem Vémola jenom směje. „Až Marpo v prvních třech kolech uvidí, že na mě nemá, tak mu hlava úplně přepne a on začne bláznit. A protože je to cholerik, tak se najednou začne rvát, a to už bude moje cesta k úspěchu,“ věří.

Podobné přestřelky stále neutichají a dá se očekávat, že budou ještě pokračovat. Na oko to totiž vypadá jako „bezcenný“ fight, jenž si užijí zejména diváci, ale tady jde i o Terminátorovu samotnou čest.

Přeci jen si spousta lidí Marpa vizualizuje jako hudebníka, který má sice nějaké bojové dovednosti, ale zdaleka jich není tolik. To Karlos se pravidelně spáruje s tím nejlepším, co mu převážně tuzemská scéna nabízí. A nutno dodat, že nepiluje jen svou zem, ale i postoj. Prohra v tomto boji by ho srazila na kolena.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.