top fight logo export web
konecny marpo vemola

Marpo: S Rytmusem to byla šaškárna, teď ale vyndám Vémolu!

Kdekdo by si mohl myslet, že je toto téma už za námi, avšak pokud se zaposloucháte do slov rappera Otakara Petřiny alias Marpa, pak zde stále máme co dořešit.

Když se Karlos Vémola dozvěděl o tom, jak Marpo pomlouvá jeho postoj, nabídl mu, že jestli má problém, mohou si to spolu rozdat v ringu. Věřte nebo ne, český zpěvák tuto výzvu přijal! A tak se za měsíc dočkáme jejich boxerského souboje před vyprodanou O2 arenou.

„Už nechci dělat podobné kraviny, jako že budu šaškovat s Rytmusem nebo nějakými dalšími rappery či zpěváky. Zajímá mě reálná výzva, kde bych já byl tím outsiderem a kde bych si mohl sáhnout na samotné dno svých sil,“ nechal se slyšet Marpo, jehož slova zazněla na rozhlasové stanici Evropy 2.

Co si přeje, to je předem jasné. „Jeho postoj podle mě stojí za hovno. Porazím ho!“ pokračoval ve své výpovědi, tentokrát v pořadu Mixxxer show.

Karlos Vémola se začátkem roku omluvil, že nechce mlátit žádnou „potravu“ a radši se bude soustředit na reálné cíle, které ho někam posunou, přesto se Marpo držel svého a na souboj opravdu dojde.

„Karlos má šílenou sílu a je to skvělý zápasník, to nepopírám, protože je schopný mě z klece vyhodit až někam do dvacáté řady, ale v boxu to tak jednoduché mít nebude,“ stál si za svým český hudebník, jenž si prošel několika ostrými zápasy v rámci thajského boxu.

Ať je to, jak chce, už v květnu budeme vědět, kdo je lepší boxer. Níže si můžete vsadit na svého favorita.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.