top fight logo export web
Ford Gharibi Hulk

Mé fotky jsou skutečné! oponuje Íránský Hulk. To naopak steroidy prožraný Ford je „slabý“

Íránský Hulk si v žádném případě nenechal líbit urážku od svého soupeře, že prý ve skutečnosti vypadá jinak než na fotkách.

Mnoho lidí mluvilo o tom, že je celé „hype“ okolo Sajada Gharibiho tvořeno jen na základě jeho instagramových fotek. Když jsme ho ale mohli vidět naživo, jeho tělo, výška, váha a vesměs vše nevykazovalo žádné známky hrůzy či nebezpečí. Najednou před lidmi stál obyčejný, možná lehce obézní člověk.

Na stejný fakt před pár dny pro list Daily Star poukázal i „Nejděsivější muž světa“ Martyn Ford.

„Upřímně musím přiznat, že Gharibi není tím, za koho jsem ho považoval. Vůbec nevypadá tak, jak jsem očekával,“ pronesl zaskočený Brit, jenž před sebou na staredownu údajně očekával mohutné íránské monstrum. Místo toho se tam ale objevil pouhý zakulacený človíček, jenž nebudil žádný strach nebo respekt.

„Domnívám se, že prostě pobláznil svět fotkami, které jsou ale produktem Photoshopu, nikoliv skutečnosti. Zcela upřímně, když jsem ho viděl naživo, vůbec mě ničím neoslnil. Jeví se menší, lehčí i slabší. Určitě nevypadá jako ten Hulk, za kterého se prezentuje,“ vypíchl.

Mé fotky jsou skutečné! oponuje Hulk

Gharibi si dané tvrzení vzal až příliš k srdci. Stále totiž razí heslo, že to, co mohli lidé vidět na fotkách na jeho Instagramu, byla váha, kterou oplýval, než shodil 40 kilo pro duel s Fordem… Nutno podotknout, že těch 40 kilo shodil v záhadných řádech týdnů.

Místo 180kilového monstra zde tedy máme ani ne 140kilovou beta verzi Hulka, který údajně o svou „nadlidskou sílu“ nepřišel. Naopak je nyní mnohem mrštnější, což mu v ringu hodně pomůže.

„Lidé, co mě na sociálních sítích sledují několik let, vědí, jaké jsem zvíře. Tito lidé mohli vidět má živá videa z doby, kdy jsem vážil 180 a více kilo. Tito lidé vědí, kdo je skutečný Herkules z Íránu. Rozhodně nic není výplodem Photoshopu!“ bránil se Gharibi.

„Vždy jsem věděl, že vážím až příliš moc, abych mohl vstoupit do ringu. A proto když byla pandemie v plném proudu a když se začal blížit můj zápas s Fordem, začal jsem ubírat na váze. Klidně si stěžujte, že už nejsem takový obr jako v roce 2018, ale zato jsem teď nabral na rychlosti, která je v ringu potřebná,“ vysvětluje.

„Takže v reakci na Forda, jsem možná menší, než jsem byl před lety, ale pořád jsem nadlidsky silný. Zato ty jsi mi při osobním setkání přišel menší a slabší, než jsem čekal. Jsem rád, že jsem všeho dosáhl bez použití steroidů, což se o tobě zaručeně říct nedá! Uvidíme se 30. dubna!“ vzkázal Hulk prostřednictvím deníku Mirror.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.