top fight logo export web
mike tyson tyson fury

Mike Tyson chce zápas s Furym a Joshuou

Mike Tyson nepřestává šokovat. Nejdříve zaskočil fanoušky informací o tom, že ho k boxerskému comebacku přivedl nevšední halucinogenní zážitek, při kterém užil jed z ropuchy.

Následně se přiznal, že si před exhibicí s Royem Jonesem zahulil trávu, a teď dokonce vyzval k mezigenerační bitvě Furyho a Joshuu.

„Jsou to skvělí boxeři, kteří dokážou přitáhnout spoustu diváků i peněz. Rád bych si otestoval, jestli bych jim ještě stačil, ale jen pod tou podmínkou, že půjde opět o exhibici a peníze z takového zápasu pošleme na charitu,“ vyzývá Tyson.

Mike Tysona jsme v ringu viděli po patnácti letech a prakticky celému boxerskému světu vytřel zrak. Ve svých čtyřiapadesáti letech předvedl famózní výkon, který fanoušky nenechal v klidu. Někteří z nich dokonce mluví o tom, že má Mike ještě stále na titul a mohl by se stát nejstarším šampionem všech dob.

„Pořád to má v sobě. Může dělat, co chce a postavit se komu chce. Podle mě by neměl s nikým velký problém,“ prohlásil Roy Jones junior v reakci na Tysonův poslední výkon a rovnou zmínil hned dvě jména – šampiona těžké váhy Tysona Furyho a Anthonyho Joshuu. Roy Jones je přesvědčen o tom, že by Tyson s oběma dovedl předvést parádní zápas.

Výzva byla vytroubena do světa, teď už stačí jen počkat, jak se k ní postaví současná elita těžké váhy. Půjdou do exhibice s Tysonem, který to má pořád v sobě, nebo nechají výzvu bez povšimnutí?

Jedno je jisté. Byla by to velmi zajímavá podívaná, kterou by si přál snad každý fanoušek bojových sportů.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.