top fight logo export web
c815c1877dd7d728eb8f1f17290f495cbdeeda9d

Mike Tyson odhalil, kdo je jeho nejoblíbenější zápasník. Oba spolu kouří trávu na jeho ranči

V posledních týdnech se Mike Tyson často mihotal vedle MMA zápasníků, zejména okolo Khabiba Nurmagomedova, až konečně přišla otázka, kdo že je jeho nejoblíbenější zápasník. Bývalý šampion těžké váhy se nemusel dvakrát rozmýšlet.

„Jednoznačně Cody Garbrandt,“ odpovídal Železný Mike poukazujíc na bývalého mistra divize bantamové váhy UFC. „Jako jediný se mnou tráví nejvíce času na mém ranči,“ osvětloval.

Image result for mike tyson ranch

Tyson si staví v Kalifornii největší konopný ranč světa. Na něm se kromě velkých zelených polí vztyčí také hotely a různé atrakce. Jednou z nich bude třeba umělá řeka, která povede skrze celou plochu parku.

„Cody podporuje můj projekt a já zase podporuji jeho ambice,“ reagoval Tyson, čímž možná nechtěně prozradil Garbandtovy budoucí plány. Ty by ho měly zavést do boxerského ringu. Nic však zatím oficiálně potvrzeno nebylo.

Image result for mike tyson cody garbrandt

„Cody si přeje mezi provazy bojovat s Adrienem Bronerem,“ potvrzoval Železný Mike, přičemž mu vyjádřil plnou podporu. „Pokud se na to cítí, určitě by do toho měl jít,“ doplňoval.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.