top fight logo export web
Muhammad Khabib Nurmagomedov

Belal Muhammad odhalil, jakou dostal od Khabiba radu, která mu pomohla až na vrchol

Kdyby nebylo Khabiba Nurmagomedova, možná by z Belala Muhammada dneska nebyl druhý nejlepší veltr současnosti (jak sám o sobě říká).

Americký bijec s palestinskými kořeny přemohl během minulého víkendu v jasném poměru na body Vicenta Luqueho, čímž dal údajně celému světu najevo, co je zač.

Tomuto úspěchu ovšem nevděčí jenom svým kvalitám, ale téže radě, jíž mu dal dřívější neomylný zápasník Khabib „The Eagle“ Nurmagomedov.

Belal Muhammad mma ufc zapas

Belal Muhammad je vděčný Khabibovi

„To byste nevěřili, kolik lidí si dneska neuvědomuje, jak jsou ve skutečnosti dobří, dokud jim to někdo neřekne,“ pravil třiatřicetiletý bojovník, jemuž nově náleží pátá příčka v oficiálním žebříčku velterové váhy UFC.

„Khabib mi dal radu, abych si více věřil. Abych věřil sám v sebe a ve své dovednosti. Pověděl mi, že jsem mnohem lepší, než si já sám či lidé kolem mě myslí. A měl pravdu. Od té chvíle jsem jako politý živou vodou, můj přístup k zápasům se změnil,“ řekl pro ESPN.

„Vím o sobě, že jsem velká hrozba pro kohokoliv. Vím, že mohu kohokoliv porazit. Vím, že umím přijmout ránu. Vím tohle všechno. Také vím, že se na každého dokážu připravit. Neexistuje hrozba, kterou bych nedokázal zdolat, taková je má mentalita,“ odhalil muž, jenž sám sebe povýšil do role druhého nejlepšího zápasníka v divizi. Hned po šampionovi Kamaru Usmanovi.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.