top fight logo export web
mike tyson navrat vek

Mike Tyson se hodlá znovu stát šampionem. Tentokrát ale v soutěži, kterou sám zorganizuje

Mike Tyson má v plánu stát se promotérem nové organizace, která pod svá křídla nabere všechny YouTubery, co mají touhu boxovat.

Je to myšlenka, která zde v podstatě už byla nějakou dobu, pouze si jí nikdo ještě neodvážil zrealizovat. Legendární Iron Mike by měl být první. Dokonce k tomu má už připravené plány.

Mike Tyson jde do akce!

„Víte, box umíral, což zapříčinilo, že jsme se my veteráni ze staré školy museli vracet zpátky. A když vidím, jaký zájem budí dneska Jake nebo Logan Paul, nutí mě to řídit se něčím podobným,“ prozradil Mike Tyson.

„Chystám se uspořádat turnaj tzv. ‚YouTube šampionů‘, kde se proti sobě utkají všichni tihle kluci, kteří si chtějí box zkusit. A samozřejmě, aby to bylo zajímavější, budu se ho účastnit taky. Kdoví, třeba se stranu ještě šampionem,“ smál se v show u Jimmyho Kimmela.

Mike Tyson opět potvrdil, že nikdy nebyl odpůrcem zápasů celebrit, naopak v chování takového Jakea Paula našel pochopení. Fanoušky dokonce požádal o strpění.

mike tyson tyson fury

„Spousta lidí se už o box přestala zajímat, ale pak se tu objevil kluk s prořízlou pusou a velkým sebevědomím a najednou začal od MMA přetahovat fanoušky. To, co dělá, bylo potřeba. A pokud zde existuje šance, jak mu v tom pomoct, rád to udělám,“ nabídl se.

„Doba se posunula. Mnoho mladých ani neví, jak dokáže být box krásný, protože o něj sami nenarazí. Lidé jako Jake Paul jim ho ale přinesou až pod nos a vy uvidíte, jak se najednou ten zájem zvedne,“ předpovídá.

Do Česka se dostala nová sázková kancelář, která získala licenci. Jako nová nabízí 3000,- Kč zdarma a také volnou sázenku 500,- Kč na Oktagon a UFC. Přidej se zde a vyždímej z toho něco