top fight logo export web
mike tyson minulost box

Mike Tyson vysvětlil, proč Floyd Mayweather rozhodně nemůže být nejlepším boxerem celé historie

Floyd Mayweather všude tvrdí, jak je nejlepším boxerem celé historie, a některé servery mu to dokonce dávají za pravdu. S tím ovšem takový Mike Tyson vůbec nesouhlasí.

„Obětoval jsem se tomuto sportu přes čtyřicet let svého života, jen abych ukázal, že jsem skutečně nejlepší. Pokud si někdo myslí něco jiného, pak je mi to líto, ale ten dotyčný je blázen,“ řekl Floyd Mayweather, který byl jmenován na čele historického žebříčku, jenž zveřejnila stanice ESPN.

Mnoho lidí před Floyda řadilo hlavně Muhammada Aliho, ale tomuto se ústřední člen výnosného The Money Teamu jenom vysmál.

„Ali byl atraktivním boxerem, ale v tomto sportu se nehodnotí jen atraktivita. Jde o rekordy, jde o to, kolik inkasujete ran, jak jednoznačně své soupeře přemůžete a kolik titulů vyhrajete. Ali se nechal porazit od bojovníka, co měl na kontě sedm zápasů… To mi nepřijde moc jako počin legendy,“ vysvětloval.

Floyd Mayweather předvídá nekompromisní průběh bitvy s Loganem Paulem

Rozhodně nejsi nejlepší, tvrdí Mike Tyson

Legendární Iron Mike moc dobře monitoruje slova, která Mayweather už několik let prezentuje veřejnosti. A stejně jako dříve, i teď je toho názoru, že Muhammadovi Alimu historické prvenství nikdo nevezme.

„Nejde jen o to, zdali jste šampionem v ringu, vy musíte být šampionem i mimo něj. A v tomto byl Ali nejlepší. On sjednocoval lidi, ten sport dělal pro ně, tohle jste u Floyda nikdy neviděli,“ popisoval.

„A druhá věc. Floyd všude používá argument, že je nejlepší hlavně proto, že nikdo na kontě nemá 50 výher bez porážky… Dobře, to beru, ale co takový Sugar Ray Robinson? Ten vyhrál 40 fightů, pak jeden prohrál, ale následně vyhrál dalších 78. Není snad tohle odkaz legendy? Kam se na to hrabe nějakých 50-0?“ ptal se.

„A co třeba takový Julio Cesar Chavez Sr. Ten měl na kontě dokonce 89 výher, než prohrál…. Tohle jsou borci, co se překonávali a co se nebáli. Nezkoušejte mi tvrdit, že je 50-0 víc než 89-0,“ pronesl Mike Tyson ve svém podcastu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.