top fight logo export web
john fury jake paul 1

Naprosté běsnění! Otec Tysona Furyho vystartoval na Jakea Paula, chtěl se rvát – VIDEO

John Fury opět jednou nevydržel Jakeovy provokace, ztratil nervy, serval ze sebe tričko a byl připravený na rvačku.

Jake Paul sice vyzval k duelu jak Tommyho, tak dokonce i Tysona Furyho, ale nejblíže má k boji s ním trochu překvapivě právě otec této velké rodiny John.

Ten doprovázel svého syna Tommyho do ringu, kde jej nyní v neděli čekal duel s Rollym Lambertem. Mladý britský boxer svůj zápas pochopitelně vyhrál, ale publikum ho v ringu rádo nevidělo. Jake Paul totiž přiměl diváky, aby na Tommyho po celou dobu boje bučeli. To ovšem vyvolalo tu hádku, která následně vznikla.

John Fury se rozhodl svého syna bránit, ale jediné, čeho se dočkal, byly jen další provokace. Jake Paul přitvrdil a cíleně na Johna vyřvával: „Jsi ubohý starý muž. Jen si pro mě pojď. Pojď a bojuj se mnou!“

Osmapadesátiletý Fury se nemusel nechat dvakrát pobízet. Tuto provokaci si vzal osobně, a proto vystartoval: „Zapomeň na mého syna, dej si to se mnou. Já jsem králem boxu bez rukavic!“ křičel na Jakea, zatímco se na něj chtěl vrhnout. Do akce musela ochranka.

Ta však Johna nezastavila alespoň v dalších výhružkách. „Támhle stojí jeden sráč, kterého bych si nyní strašně moc přál zmlátit. Přiveďte mi ho do ringu. Přiveďte mi ho, protože on je takový srab, že by sem sám nikdy dobrovolně nešel. Dejte mi ho a já mu rozmlátím tu jeho nevymáchanou hubu!“

Situace se nakonec uklidnila, ale toto je už podruhé, co se Jakeovi podařilo Johna takto rozzuřit. Mezi oběma stranami tedy existuje jisté napětí, které na rozdíl od jiných Paulových soupeřů určitě není hrané. Tyto tábory se skutečně nemusí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Full Violence ™ (@fullviolence)

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!