top fight logo export web
nate diaz jake paul box

Nate Diaz se připravuje na odchod z UFC, v ringu vyzve Jakea Paula

Nate Diaz se už nemůže dočkat, až konečně vypadne z toho zapadákova zvaného UFC a přesune se do nitra ringu.

Pomalu to začíná být dost osobní. Nate se už dlouhé týdny dožaduje posledního zápasu, jímž se vybojuje ze své aktivní smlouvy, ale zatím mu ho nikdo nehodlá dát.

Protože je to čekání neúnosné, musel si kalifornský rváč opět připomenout. A znovu se dožadoval předčasného propuštění.

„Prosím, UFC, vypovězte mi smlouvu, anebo mi už konečně dejte nějaký fight! Červenec nebo srpen. Pak mám na práci lepší věci!“

Vzhledem k příspěvku, který Diaz sdílel na svých sociálních sítích, je všem jasné, že hodlá naplnit verbální dohodu, kterou uzavřel s týmem Jakea Paula.

Jak už vyšlo najevo, obě strany jednaly o vzájemném střetu, ke kterému dojde v momentě, co Nate nebude vázán smlouvou s UFC, která omezuje jeho další kroky.

„Já a Nate se určitě střetneme, ale zatím to není možné. Sami víte, jaký je Dana škrt, že svým zápasníkům nedovoluje působit jinde,“ uvedl před časem Jake.

„Až bude Nate volný, domluvíme si termín a já ho vypráším podobně jako Woodleyho. Prozatím to ale nemůžu veřejně řešit, nebo na mě Dana zase podá žalobu, že se mu nabourávám do byznysu.“

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.