top fight logo export web
Covington Woodley Jake

Covington: Zápas Paula s Woodleym byl definitivně podmáznutý, jsou k tomu jasné důkazy

Jake Paul nás tu všechny tahá za nos, je přesvědčený Colby Covington, který přispěchal s důkazem, že jsou jeho zápasy domluvené.

Jasné KO Bena Askrena i jasné KO Tyrona Woodleyho. Dva světoznámí MMA zápasníci se nechali ukončit klukem, YouTuberem, který se boxu věnuje pár posledních let. A to ještě nedře tak naplno jako ostatní profesionální bojovníci.

Mnozí se brání tím, že je Paul obklopen těmi nejlepšími lidmi z oboru, s jejichž pomocí je schopen naprosto dokonale vypilovat své dovednosti, ale pak tu jsou tací, jako Colby Covington, kteří celou tu šarádu prokoukli.

„Povím vám, že Jakeovy zápasy jsou definitivně podmáznuté. Zejména s Woodleym není o čem pochybovat. Chvíli předtím, než Jake vyslal finální úder, dal soupeři signál, aby sklopil ruku. Následně trefil bradu, Woodley spadl k zemi a jeho máma začala oslavovat jak šílená,“ poukazoval Colby ve Full Send Podcastu.

„Chápete to? Woodleyho máma?! Stejná ženská, která při každém zápase byla strachy o svého syna naprosto bez sebe. A teď si tam tancovala jakoby nic. Je to jasné ovlivnění zápasu. Jakeovi jde jen o show a o budování jména, proto sbírá tyhle laciné a lehce prokouknutelné výhry. Je to způsob, jak se dostat k penězům,“ má jasno.

Návrat k MMA? Malá šance by tu stále byla, přiznává Ben Askren

Určitě tedy bude zajímavé sledovat, zdali i další Paulův souboj přinese nějakou takovouto kuriozitu. Mladý americký bojovník by se měl do ringu vrátit v průběhu srpna, přičemž i soupeře už má údajně vytipovaného. Je to jedno jméno z tohoto úderného listu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.