top fight logo export web
jorge masvidal souper

Naval mi sto milionů dolarů a přijdu tě do toho ringu vypleskat, vzkázal Masvidal YouTuberovi

Každý má svou cenu. I Jorge Masvidal je ochoten přejít za Jakem Paulem do ringu, když mu na stole přistane rekordní výplata.

Momentálně sice řeší potíže okolo soudního řízení, ve kterém musí hájit svůj útok na Colbyho Covingtona, ale ve volném čase nezapomíná myslet ani na byznys.

„Práce se nikdy nezastaví, seru na nějakého Covingtona!“ vypálil hned na úvod floridský rváč, ze kterého se v posledních letech stal jeden z hlavních tahounů pozornosti v UFC. Finančně to ale stále tak růžové není.

„Jake Paul hledá největší možné jméno do ringu a já mu říkám, že do toho půjdu. Musí ale nejprve vědět, že já jsem money fighter a ten zadarmo nehrabe. Má představa zní takových 100 milionů dolarů, pak můžeme jednat,“ řekl Masvidal.

Zase je to ale úplně ta samá písnička. Bojovník si začne něco domlouvat, a přitom má platnou smlouvu s UFC, která mu tyto kroky zakazuje. Na tohle nějak Jorge nemyslí, přesto Jakea rád popichoval.

„Přátelé, já miluji peníze. Pokud nějaká akce solí hodně peněz, jsem váš člověk. Přijdu Jakea do toho ringu vypleskat, prodáme rekordní počet PPV, ale musí si mě koupit,“ uvedl.

„Pomstím se za svého bratra Tyrona Woodleyho. Jsem si tak moc jistý svou výhrou, že bych klidně na sebe vsadil celý zápasnický obnos, jen abych ho zdvojnásobil,“ dodal Masvidal v Impaulsive podcastu.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.